Viss tavam mājoklim- Led spuldzes, sadzīves tehnika, elektronika!

led spuldze 1a.lvInterneta veikals 1a.lv – tā ir vieta, kur iespējams iegādāties noderīgas lietas mājoklim. Ja vēlies iegādāties jaunu televizoru, bet nav laika vai vēlēšanās staigāt pa veikaliem, pastāv variants iepirkties veikalā 1a.lv. Tur varēsi no plašā klāsta izvēlēties sev vēlamo televizoru.

Šķiet, Samsung ir viens no iecienītākajiem elektronikas ražotājiem . Tieši tāpēc jāizceļ arī Samsung Tv un to sniegtās iespējas. Interneta veikalā 1a.lv nopērkami vairāku modeļu Samsung Tv, tai skaitā arī Samsung Smart Tv, kas ļaus izbaudīt visas jaunāko tehnoloģiju priekšrocības.

Vajadzīgs jauns telefons? Ieskaties 1a.lv preču piedāvājumā! Izvēlei tiek piedāvāti gan mobilie telefoni, gan arī viedtālruņi un bezvadu telefoni.

Veikalā nopērkami ne vien telefoni, bet arī to aksesuāri un citas telefonam vajadzīgas lietas – piemēram, vāciņi, maciņiun telefonu akumulatori. Aplūko piedāvājumu un izvēlies kādu no vairāk kā 30 tur esošajiem akumulatoriem savam telefonam.

Savukārt sadaļā ”Apple produkti” atradīsi mūsdienīgos Ipod , kā arī to aksesuārus. Izvēlies savai gaumei atbilstošo .

INDUKCIJAS VIRSMAS, GAISA MITRINĀTĀJI, ELEKTRISKIE RADIATORI UN DAUDZ CITU PREČU TAVAM MĀJOKLIM – 1A.LV

Nav noslēpums, ka daudzviet mājokļos un citās telpās, gaiss ir sauss – sevišķi tas jūtams apkures sezonā. Viens no varantiem šādā situācijā ir gaisa mitrinātāji, ko plašā izvēlē piedāvā  veikals 1a.lv. Tāpat iespējams iegādāties dažādas citas preces – piemēram, LED spuldzes. LED Spuldze  būs lielisks ieguldījums elektroenerģijas taupīšanā .

Pasūti LED spuldzes šeit- http://www.1a.lv/apgaismojums/led_spuldzes

Nepieciešams elektriskais radiators papildus siltumam mājās vai darba vietā? Iegādājies kādu no piedāvātajiem radiatoriem interneta veikalā 1a.lv! Sortimentā elektriskie radiatori visām prasībām . Būtiski, ka veikalā 1a.lv nopērkamie  eļļas radiatori ir ne vien funkcionāli , bet arī vienkārši pārvietojami.

1a.lv piedāvā iegādāties arī sadzīves tehniku, tai skaitā arī plītis un indukcijas virsmas. Indukcijas virsmas vari izvēlēties atbilstoši savām prasībām – ņemot vērā vairākus parametrus, piemēram, ražotāju, sildrinķu skaitu un maliņas materiālu. Iepazīsties ar pievienotajiem aprakstiem un izvēlies sev nepieciešamo!

Savukārt, ja plāno iegādāties veļas žāvētāju, arī tos lielā izvēlē vari atrast iepirkšanās vietnē 1a.lv. Tiek piedāvāti dažādi veļas žāvētāji par atšķirīgām cenām. Līdz ar to ikviens varēs atrast sev piemērotāko žāvētāju.

Veikala sortimentā ne vien preces mājoklim, bet arī sporta un skaistumkopšanas preces – piemēram, trenažieri, matu veidotāji un daudz citu lietu. Izvēlies kādu no piedāvātajiem trenažieriem un gādā par lielisku fizisko formu jau tagad! Savukārt, katra sieviete atzīs, ka matu veidotājs ir  noderīga lieta gan ikdienā, gan svētkos. Ieskaties un izvēlies!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *