VĪRIEŠIEM DĀVANAS DZIMŠANAS DIENĀ UN ĪPAŠAJOS NOTIKUMOS

davanuserviss.lv davana virietimKo sagādāt dāvanā vīrietim svētkos, kad nav vēlēšanās samierināties ar tradicionālām dāvanām? Uzdāvini nepiedzīvotus piedzīvojumus un prātā paliekošas emocijas un  līdzpārdzīvojumus! Aizraujoši izbraucieni, brīvā laika pavadīšanas iespējas, kā arī ēdiena meistarklases un spēku atjaunojošas procedūras. Piedāvājums plašs, būtiskais ir zināt vīrieša raksturu, spēju uzdrošināties riskēt un interešu loku.

*Daudzveidīgs dāvanu piedāvājums vīriešiem gaisā un uz zemes

Dāvanas uz zemes un debesīs – plaša dāvanas izvēles iespēja un prātā paliekošas sajūtas. Izvēlies lidojumu ar helikopteru, deltaplānu vai speciālā aviosimulatorā. Tur var iejusties Boeing 737 lidmašīnas pilota lomā un vadīt lidmašīnu šķietami reālos laikapstākļos. Asu izjūtu cienītājiem šķitīs interesanti dažādi izbraucieni, kas būs aizraujoši un papildinās zināšanas autovadīšanā. Kartingi, rallijmašīna, kvadracikli un vēl citi transportlīdzekļi, kas spēs radīt adrenalīna pieplūdumu un būs piemērota dāvana jebkuram vīrietim.

*Degustācijas, semināri un mierpilna brīvdienu dāvana vīrietim

Izvēlies kādu no vairākiem kulinārijas apmācību kursiem, ēdiena gatavošanas meistarklasēm un uzdāvini lielisku pieredzi un jaunas iemaņas. Brīvdienas vienā no Latvijas pilīm vai viesu namiem ar bagātīgām vakariņām un papildus labumiem dos baudpilnu brīvo laiku un maksimālu relaksāciju.

*Aktīva dāvana vīrietim

Cik vīriešu tipu, tik vēlmju! Dāvana vīrietim svētkos var būt kas no aizraujošām laika pavadīšanas iespējām – sporta centra apmeklējums, aizraujoša sporta veida nodarbības (piemēram, paukošanās un kērlinga apmācības). Dāvanas vīriešiem no aktīvās atpūtas laika pavadīšanas iespējām ir ļoti lielā sortimentā

Ārpus kārtas apstākļos labi noder dažādi dāvanu komplekti, kuros ietverti atšķirīgi dāvanu piedāvājumi visiem vīriešu tipiem. Uzdāvinot tādu brīvās izvēles dāvanu, vīrietis pats varēs izlemt ,kā to lietderīgi izlietot.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *