VENTILATORI, INDUKCIJAS PLĪTIS UN PĀRĒJĀ ELEKTRONIKA AR IZDEVĪGIEM PIEDĀVĀJUMIEM —1A.LV

images (5)1a.lv ir lielākais interneta veikals Latvijā, turklāt augsta ir arī klientu apmierinātība — 98.5 % klientu atzinīgi novērtē gan preci, gan servisu!

KLĀSTĀ ARĪ VAIRĀKU VEIDU ROTAĻLIETAS

Gribi bērnam likt sajusties laimīgam? Tādā gadījumā rotaļlietas ir vienas no piemērotākajām precēm. 1a.lv atradīsi vairāk nekā 300 dažādas rotaļlietas, kuras sakārtotas vairākās grupās, tāpēc piemērotāko preci atrast spēsi pavisam vienkārši.

KAD TIEK MEKLĒTS PULKSTENIS, APMEKLĒ 1A.LV

Pulkstenis ir nozīmīgs aksesuārs, kam piemīt vairākas funkcijas. Kad nepieciešams jauns pulkstenis, apmeklē 1a.lv — šeit tie atrodami plašā klāstā par izdevīgām cenām.

GRIBI SEKOT SAVA ĶERMEŅA PARAMETRIEM? PALĪGĀ NĀKS SVARI

Svari — prece, kas ļaus detalizēti sekot līdzi ķermeņa procesiem. Modernākie svari spēj noteikt ķermeņa masu, kaulu, tauku un muskuļu proporcijas.

LAI UZTURĒTU SEVI FORMĀ, IEGĀDĀJIES HANTELES

Arvien aktuālāks kļūst veselīgs dzīvesveids, un tajā ietilpst arī sportošana. Noderīgs treniņu palīgs ir hanteles, ar kurām spēsi likt darboties vairākām muskuļu grupām. Turklāt hanteles neaizņem lielu platību.

DĀVANU KARTES SPĒS IEPRIECINĀT KATRU

Dāvanu kartes ir tik populāras, jo jubilāram ļauj pašam izvēlēties dāvanu. 1a.lv klāstā ir divmadsmit dažāda nomināla dāvanu kartes, tādā veidā nodrošinot, ka atbilstošāko dāvanu karti atradīs ikviens.

SPĒLES BĒRNIEM ATTĪSTA KONCENTRĒŠANĀS SPĒJAS

Esi nolēmis sagādāt patīkamas emocijas mazākajiem? Ieskaties kategorijā «spēles bērniem». Te pieejamās spēles bērniem ies pie sirds gan pašiem spēlētājiem, gan arī pircējiem — tās gan izklaidē, gan attīsta prāta spējas.

INDUKCIJAS PLĪTIS ĒST GATAVOŠANU PADARA PAR PATĪKAMU NODARBI

Indukcijas plītis kļūst arvien populārākas. Siltums no virsmas tiek ģenerēts tieši uz tās esošajā traukā, tāpēc indukcijas plītis ir drošākas. Vienmērīgā virsma savukārt nodrošina ērtu kopšanu.

VEĻAS ŽĀVĒTĀJS VEĻAS KOPŠANU PADARA VIEGLĀKU

Pēc veļas mazgāšanas to nepieciešams izkārt, kā rezultātā gaiss telpā līdz ar to var kļūt mitrs; gada vēsākajā periodā tā nežūst tik ātri, kā vasarā. Taču, ja iegādāts veļas žāvētājs, šīs problēmas vari aizmirst! Veļas žāvētājs ātri tiks galā ar apģērba žāvēšanu, ļaujot to lietot jau tūlīt.

CILVĒKIEM, KAS ATPŪŠAS PIE DABAS — DAŽĀDAS TELTIS

Nav svarīgi, meklētas tiek teltis tev vienam vai veselai draugu kompānijai; telts nepieciešama dažiem ceļojumiem gadā vai pastāvīgai lietošanai skarbos apstākļos — dažādu modeļu teltis spēsi atrast 1a.lv.

BATUTI SNIEGS PATĪKAMAS FIZISKĀS AKTIVITĀTES

Batuti saistīti ar jautrību, turklāt to regulāra izmantošana uzlabo veselību, attīstot līdzsvara izjūtu, kāju muskuļus utt. Kā arī — batuti pie sirds iet gan maziem, gan lieliem.

GALDA SPĒLES UZLABO LOĢISKO DOMĀŠANU

Galda spēles ir ļoti dažādas. Bērniem patiks Riču-račs un Cirks, bet vecākām paaudzēm — šahs, dambrete; stratēģijas galda spēles. Galda spēles arī palīdz apvienot dažādas paaudzes.

BĒRNU RATI — SAGATAVOJIES BĒRNA DZIMŠANAI LAIKUS

Bērnu rati var tikt iedalīti pēc vairākiem parametriem. Jāpievērš uzmanība riteņu lielumam un mehānismam; aprīkojumam; transformācijas iespējām. Vairāku modeļu bērnu rati  — 1a.lv.

LG TELEVIZORI PLAŠĀ KLĀSTĀ 1A.LV

Meklējot televizoru, jāaplūko raksturlielumi, ko piedāvā  LG televizori. Zemas cenas, dažādi modeļi, augsta kvalitātes latiņa — šādi raksturojami LG televizori.

IEPRIECINI SAVU BĒRNU AR LEGO

Lego patiks gan jauniem, gan vecākiem bērniem. Lego konstruktori ir ne vien izklaidējoši, bet arī uzmanību un pacietību trenējoši. Šī iemesla dēļ Lego ieņem tik nozīmīgu lomu rotaļlietu pasaulē.

KAD NEGRIBI PĀRMAKSĀT, NODERĒS INTERNETA VEIKALI

Interneta veikali sniedz vairākas priekšrocības — izdevīgas cenas, piegādāšana utt. Ja esi moderns cilvēks, interneta veikali Tev ies pie sirds.

TELEVIZORI PILDA DAŽĀDAS FUNKCIJAS

Brīdis, kurā televizori bija domāti vien televīzijai, ir pagājis. Televizori ļauj tos izmantot kā monitorus, izklaides centrus utjp.

KAD KARSTS, PALĪDZĒS VENTILATORI

Ventilatori palīdz mainīt telpu temperatūru — vasarās tie veldzē, bet aukstās ziemās ventilatori sasildīs.

Neesi pārliecināts, kur iegādāties vajadzīgās preces? Apmeklē 1a.lv un atrodi sev vajadzīgo plašā izvēlē un lēti!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *