VALODA IR JŪSU INDIVIDUĀLAIS CEĻŠ UZ PASAULI

Ja vajadzētu uzskaitīt populārākos interešu izglītības veidus, tad viens no tiem noteikti būtu valodu kursi. Tam ir pamatots iemesls, jo mūsdienās pasaule tehnoloģiju attīstības dēļ kļūst sasniedzamāka un dažādās valstīs dzīvojošu cilvēku sakari ciešāki. Spēja runāt svešvalodā ir cienīta gan darba tirgū, gan skolās. Valodu uzņēmums “Skrivanek Baltic” piedāvā bagātīgu valodu pakalpojumu klāstu, lai Jums būtu viss vajadzīgais gan tad, kad apņemsieties apgūt kādu svešvalodu, gan tad, kad vajadzēs tikt galā ar nepazīstamu valodu. Iepazīstieties ar pieprasītākajiem valodu pakalpojumiem!


TULKOJUMU BIROJS, KAS TULKO 110 PASAULES VALODĀS
Loģistika, autobūve, finanses, skaistumkopšana, lauksaimniecība, reklāmu teksti… Tulkojumu birojs “Skrivanek Baltic” prot iztulkot dažādākos tekstus, jo pārzina šīs jomas. Kā tas iespējams? Valodu centra komandas dalībnieki ir ne tikai profesionāli tulki, tulkotāji, korektori un redaktori, bet arī ieguvuši izglītību vai praktisko darba pieredzi citās specializācijās. Tulkojumu birojs veic dažādus rakstiskos un mutiskos tulkojumus, tostarp secīgo un sinhrono tulkošanu, tulkošanu zīmju valodā, tulkošanu pa telefonu, kinofilmu dublēšanu. Lai klientiem nodrošinātu augstu pakalpojuma kvalitāti, tulkojumu birojs ikvienu tulkojumu apstrādā atbilstoši gadu gaitā attīstītai projektu vadības shēmai, kuras ietvaros ir ne vien tulkošana, bet arī tulkojuma pārbaude, kvalitātes kontrole, korektūra, atsauksmju iegūšana no klienta.
ANGĻU VALODAS KURSI TIEŠI JŪSU ZINĀŠANU LĪMENIM
Vai Jūs zinājāt, ka angļu valoda ir trīs lielāko pasaules valodu vidū? Nav jābrīnās, ka cilvēki apņēmušies to apgūt augstvērtīgā līmenī pie zinošiem pedagogiem. “Skrivanek Baltic” angļu valodas kursi piemēroti gan pieaugušajiem, gan bērniem un jauniešiem. Lai apmācības būtu pieejamas ikvienam, angļu valodas kursi notiek grupu un privātajās nodarbībās, attālināti (E-mācību programma) un arī ārvalstīs, atrodoties starp cilvēkiem, kuriem angļu valoda ir dzimtā. Savukārt īpaši interesants piedāvājums ir zinātkāriem bērniem, kuri ir gatavi veltīt savu brīvo laiku aizraujošām aktivitātēm.
BĒRNU NOMETNES, KAS PILNVEIDO SVEŠVALODU ZINĀŠANAS
Veids, kā svešvalodas tiek apgūtas bērnu nometnes laikā, atšķiras no skolas mācību programmas. Bērnu valodas zināšanas tiek pilnveidotas ar tematisku aktivitāšu palīdzību konkrētai mērķauditorijai, piemēram, bērnu nometnes anime, manga un pokemonu faniem vai ģeogrāfijas entuziastiem. “Skrivanek Baltic” rūpējas, lai bērniem būtu iespēja komunicēt ar ārzemju pasniedzējiem, kuru dzimtā valoda ir tā, ko bērns izvēlējies apgūt. Tas palīdz labāk saklausīt, precīzāk izrunāt vārdus un teikumus un psiholoģiski atraisīties. Mājaslapā www.bernunometnes.lv uzziniet, kādas bērnu nometnes ieplānotas tuvāko mēnešu laikā!
KONFERENČU TULKOŠANA ARĪ INTERNETĀ
Konferenču tulkošana ir mutvārdu komunikācija, kas ļauj saprast pasākuma runātāju sacīto arī tiem, kuriem nav zināšanu attiecīgajā svešvalodā. “Skrivanek Baltic” tulki strādā veikli un precīzi, pārtulkojot runātāja izteiktās idejas klausītājiem. Konferenču tulkošana ir jāplāno laicīgi, tāpēc “Skrivanek Baltic” pieprasījuma gadījumā nodrošina arī konsultācijas, tekstu materiālu maketēšanu un drukāšanu, palīdzību viesnīcu rezervēšanā, ekskursiju rīkošanā ārvalstu viesiem, kā arī tehniku (tulkošanas kabīnes, austiņas, raidītājus). Ja konferenču tulkošana jāveic internetā, valodu uzņēmums piedāvā tulkošanu programmā “Skype”.
Vai Jums gadās apjukt, darbā, mācībās vai ikdienā sastopoties ar nepazīstamu valodu? Lūdziet palīdzību “Skrivanek Baltic”! Valodu uzņēmums Jums palīdzēs gan iztulkot, gan iemācīties svešvalodu, gan konsultēs citos ar valodām saistītos jautājumos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *