VAJADZĪGA APLIECĪBA, LAI STRĀDĀTU PĀRTIKAS APRITES UZŅĒMUMĀ? IENĀC WEBAPMACIBA.LV UN PASŪTI APMĀCĪBAS IKVIENAM DARBINIEKAM ĒRTĀ LAIKĀ!

webapmaciba.lv 10Strādājot pārtikas aprites uzņēmumā noteikti ir jāzina sanitārais minimums, ko online kursu veidā piedāvā webapmaciba.lv, pieteikties var gan uzņēmumi, gan privātpersonas. Laika patēriņš apmācību laikā ir vidēji 3 stundas. Webapmaciba.lv piedāvā apmācības iziet gan latviešu, gan krievu valodā. Ja esi izlēmis šādā veidā iegūt apliecību, tad jāzina, ka Web apmācības sastāv no 3 daļām, kas ietver starptestus un beidzas ar eksāmenu.
Noteikti, ka šobrīd jau ir radies jautājums, kā es varu kļūt par webapmaciba.lv lietotāju. Lai reģistrētos uzņēmuma darbinieku grupā, vispirms jāizvēlas opcija “Reģistrējies par lietotāju” un tad jāizvēlas “Reģistrē firmas kontu”. Kad tas izdarīts, jāatgriežas sākumlapā un jāizvēlas poga “Pasūti apmācību” un jāievada apmācāmo dati.Svarīgi atcerēties, ka tad, ja apmācība nepieciešama krievu valodā, pasūtot apmācību jāizvēlas apmācību kursa nosaukums krievu valodā. Pēc tam, jāapmaksā pārtikas higiēnas pamācību maksa, ko ērti izdarīt gan izmantojot internetbankas saiti, gan izmantojot rēķinu, kas tiek nosūtīts e – pastā. Pēc apmaksas e – pastā tiks nosūtītas apmācāmo dalībai paredzētās paroles. Gadījumā, ja apmaksa tikai veikta ar rēķinu, paroles tiks nosūtītas trīs darba dienu laikā. Apmācību laikā tiks pārrunātas tādas tēmas kā pārtikas apriti regulējošie normatīvie akti un laba higiēnas un ražošanas prakse, un ar to saistīti pasākumi, sanitārais minimums un citas tēmas.

Ja izvēloties webapmaciba.lv pieejamos kursus Tev, kā kompānijas pārstāvim rodas šaubas, ka uz web lapām balstītā higiēnas apmācība Tava uzņēmuma darbiniekiem neatbildīs prasībām, izkliedē savas šaubas Webapmaciba (https://webapmaciba.lv/) garantē visiem uzņēmumiem, kuri pirmo reizi pasūta higiēnas apmācības tiešsaistē, apmācību maksas pilnīgu atgriešanu 30 dienu laikā, situācijā, ja apmācības neatbilst pasūtītāja iecerēm.

Nepieciešamas zināšanas par sanitāro minimumu? Vēlies saņemt apliecību, kas pierāda, ka esi pilnvērtīgs darbinieks? Izvēlies webapmaciba.lv un pārliecinies, ka tas ir saprotams un izdevīgs veids iegūt visu vajadzīgo! Ja Tev radušās neskaidrības par kursiem vai rēķinu apmaksu, {izmanto iespēju un sazinies ar webapmaciba.lv un kļūsti par vienu no tiem, kas jau ieguvuši vajadzīgās zināšanas, lai darbotos pārtikas aprites uzņēmumos!|sazinies ar webapmaciba.lv un pievienojies tiem, kas jau veiksmīgi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *