VAI ESAT GATAVS SĀKT RUNĀT MAZPAZĪSTAMĀ VALODĀ?

Ja vajadzētu nosaukt pieprasītākos kursu veidus, tad viens no tiem pavisam noteikti būtu valodu kursi. Tam ir pamatojums, jo mūsdienās pasaule kļūst aizvien “mazāka” un dažādās valstīs dzīvojošu cilvēku sakari ciešāki. Spēja sazināties svešvalodā ir augstu novērtēta gan darba tirgū, gan skolās. Valodu uzņēmums “Skrivanek Baltic” piedāvā bagātīgu valodu pakalpojumu klāstu, lai Jums būtu viss nepieciešamais gan tad, kad izdomāsiet iemācīties kādu svešvalodu, gan tad, kad vajadzēs tikt galā ar nepazīstamu valodu. Iepazīstieties ar pieprasītākajiem valodu pakalpojumiem!
TULKOJUMU BIROJS – ATBILDĪGS UN PRETIMNĀKOŠS
Kādas nozares teksts Jums jāiztulko? Tulkojumu birojs “Skrivanek Baltic” var pārtulkot jebkuras nozares tekstu. Uzņēmuma darbinieki veic gan mutiskos, gan rakstiskos tulkojumus, turklāt jebkādos datņu formātos. Tulkojumu birojs klientiem piedāvā arī specifiskus pakalpojumus, kā piemēram, seriālu dublēšanu un tulkošanu čukstus. Ja Jums nepieciešama tulkošana zīmju valodā, tad tulkojumu birojs nodrošina arī to.

ANGĻU VALODAS KURSI – PIEPRASĪTĀKIE
Angļu valodas kursi ir vieni no biežāk apmeklētajiem svešvalodu kursiem Latvijā. Cilvēki apņēmušies iemācīties runāt bez aizķeršanās, rakstīt bez gramatikas kļūdām un spēt bez mulsuma sarunāties ar ārzemniekiem. Ja neesat pārliecināts par savu angļu valodas prasmju līmeni, ielūkojieties www.skrivanek.lv, kur pieejams angļu valodas pārbaudījums. “Skrivanek Baltic” angļu valodas kursi ir pielāgoti dažādām cilvēku iespējām. Pieejami individuāli, grupu un uzņēmumu kursi, E-mācību programma, kursi “Skype” vidē. Angļu valodas kursi ir izstrādāti atšķirīgām vajadzībām, piemēram, kurss “Teicama darba intervija angļu valodā” un “Angļu valoda darbam ārvalstīs”. Arī bērniem un jauniešiem izveidoti daudzveidīgi angļu valodas kursi, to vidū neaizmirstamas bērnu nometnes.

JAUTRĪBA UN PIEDZĪVOJUMI – TĀS IR BĒRNU NOMETNES
Ir vieta, kur vērtīgas zināšanas apvienojas ar jautrību, atpūtu un jauki pavadītu laiku. Tās ir bērnu nometnes! “Skrivanek Baltic” piedāvā dienas un diennakts bērnu nometnes, kurās visas aktivitātes vērstas uz svešvalodas zināšanu apguvi. Līdzās uzticamiem un zinošiem vietējiem skolotājiem, tiek pieaicināti arī ārvalstu pasniedzēji, lai bērnam būtu iespēja dzirdēt oriģinālo valodas skanējumu. Aplūkojiet bērnu nometnes, ko “Skrivanek Baltic” rīko tuvākajā laikā, www.bernunometnes.lv!

KONFERENČU TULKOŠANA, LAI SACĪTO SAPRASTU IKVIENS
Vai esat piedalījies lielā pasākumā, kuru apmeklē cilvēki ar dažādu valodu zināšanu līmeni un ir uzaicināts tulks? Lai komunikāciju padarītu ērtāku, “Skrivanek Baltic” pakalpojumu vidū ir konferenču tulkošana, ko veic profesionāli tulki. Konferenču tulkošana ir cieši saistīta ar organizatoriskiem pienākumiem, tāpēc valodu centrs saviem klientiem piedāvā arī tehnisko tulkošanas aprīkojumu, konsultācijas, materiālu maketēšanu un druku. Konferenču tulkošana ir iespējama arī internetā – vietnē “Skype”.

Svešvalodu apgūšanai nav vecuma ierobežojuma. Izaiciniet sevi iemācīties tās valsts valodu, uz kuru vēlaties doties brīvdienu ceļojumā! “Skrivanek Baltic” Jums palīdzēs!