Vai es varu aizņemties?

Jebkurš kreditors izvirza savus nosacījumus nākamajam klientam. Piemēram, Jums jābūt vismaz 18 gadus vecam.

Pārsvarā kreditori kā minimālo vecumu nosaka 20 gadu slieksni, taču teorētiski Jums ir iespēja aizņemties  pie kāda aizdevēja 500 eiro arī tad, ja esat pilngadīgs.

Tāpat arī Jums jābūt LR pilsonim vai pastāvīgajam iedzīvotājam. Tā kā ātrie kredīti neprasa no Jums ne ķīlu, ne galvojumu, kā nodrošinājums kredītam kalpo Jūsu ikmēneša ienākumi – tiem jābūt stabiliem un pietiekamiem, kā arī pierādāmiem.

Ir ļoti svarīgi, lai Jūs nebūtu parādnieku sarakstā, tātad – lai Jums būtu pozitīva kredītvēsture. Tas nozīmē, ka Jums nedrīkst būt kavētu maksājumu un pārkāptu parādsaistību.

Kad aizņemties?

Aizņemties nepieciešams tikai ārkārtas situācijās, kad rēķinu apmaksa nevar gaidīt līdz algas dienai. Nav ieteicams aizņemties regulāri! Ko darīt, ja kredīts nepieciešams katra mēneša beigās? Iekrājiet nebaltām dienām!

Naudas taupīšana ir svarīga finanšu krīzes laikā, piemēram, šodien, bet ir reizes, kad Jums ir nepieciešams ņemt naudu no savas kabatas, lai palīdzētu glābties no finanšu sabrukuma. Tas, kas pēc Jūsu domām Jums var palīdzēt, galu galā var izrādīties Jūsu pašu sabrukums.

Nekad neizturieties nolaidīgi pret pirmās nepieciešamības precēm un lietām. Tas ietver pārtiku, pajumti, un transportlīdzekli un Jūsu pamata ikdienas vajadzības. Neiztērējot nedaudz naudas nelieliem auto remontdarbiem, Jūs varat nodarīt vēl lielāku kaitējumu un radīt vēl lielākus izdevumus, kad auto patiešām sabojājas.

Netērējiet savus ietaupījumus tikai, lai tiktu ārā no pašreizējām finanšu problēmām. Piemēram, problēmas ar procentu likmēm par Jūsu kredītu var atrisināt, atrodot papildus darbu, lai palīdzētu segt Jūsu kredītu. Savu ietaupījumu tērēšana var atrisināt problēmu, bet tas var aptumšot Jūsu nākotni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *