Telts un nojumes īre, dažādi galdi un krēsli kā arī cits aprīkojums no Akurats.lv  

stāvgaldu nomaEsat piemērotas vietas pasākuma organizēšanai vai arī dažādu mantu uzglabāšanai meklējumos? Labākais risinājums šajā gadījumā ir pasākumu aprīkojuma servisa uzņēmuma Akurāts piedāvātā telts noma. Ar nojumes nomas palīdzību jums ir pieejama pagaidu telpa mantu turēšanai vietā, kur tāspagaidām nav un jums būs iespēja noorganizēt pasākumu ikvienā vietā Latvijā arī tad, ja jums nav pieejamas atbilstošas telpas.

 Patiešām svarīgi, ka, nomāt nojumi navtas pats, kas to iegādāties. Tā vietā, lai maksātu par pašu telti, jums būs jāmaksā vienīgi par tās izmantošanas laiku. Tastiešām ir lieliska iespēja kā samazināt izdevumus un tajā pat laikā samazināt uztraukumus – tas, kur telts tiks turēta pēc pasākuma vairs nav jūsu atbildība. Uzņēmuma pārstāvji to nojauks un aizgādās.

Pasākumu aprīkojuma servisa kompānijas Akurāts nodrošinātā telts noma ir pakalpojums, kas piemērots sekojošiem gadījumiem:

●             Pasākums, ko organizējat, plānots zem klajas debess;

●             Nepaspējāt norezervēt telpas pasākumam;

●             Gribat sameklēt saprātīgu vietu visādu mantu glabāšanai.

Īrēt nojumi pie Akurāts jums būs izdevīgi, neatkarīgi no tā, vai āra ir vasara vai ziema. Viens no telšu ierastākajiem pielietojumiem ir dažādi pasākumi svaigā gaisā, piemēram, brīvdabas koncerti, pilsētas svētki un citi, kur nepieciešams pasargāt to viesus no lietus un vēja. Jāpiebilst, ka SIA Akurāts iznomātās nojumes var lietot ne vien vasarā – kompānija sniedz gan telts īri, gan to siltināšanu, kā arī sildlampu nomu. Teltis bieži izmanto arī kā pagaidu noliktavu.

Piemērotu nojumi pie Akurāts iespējams atrast, neatkarīgi no jūsu vajadzībām. Kompānija iznomā gan patiešām nelielas nojumes, gan tādas, kuru izmērs ir hektārus liels. Akurāts klienti var atlasīt vairāk vairāk nekā 10 atšķirīgu formu un izmēru nojumēm. Pateicoties pakalpojumiem, ko saviem klientiem piedāvā Akurāts, vērienīga notikuma sarīkošana būs krietni ērtāka. Ar SIA Akurāts jums ir pieejamas ne vien nojumes, bet arī cits aprīkojums pasākumiem- teltis, grīdas, banketa un bāra krēslus,  kā arī stāvgaldu noma, saliekamās skatuves un dekorus, kā arī cita veida aprīkojumu. Ar SIA Akurāts jums būs iespējams saņemt pilnu pasākumu aprīkojuma servisu, tai skaitā nepieciešamo priekšmetu piegādi un montāžu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *