TELŠU, GALDU, KRĒSLU UN CITA APRĪKOJUMA NOMA TAVAM PASĀKUMAM

 viss pasākumiem Akuratspasakums.lvOrganizējot pasākumu, ne vienmēr ir izdevīgi iegādāties nepieciešamo aprīkojumu, piemēram, krēslus, galdus vai nojumes. Tādā gadījumā var palīdzēt pasākumu aprīkojuma noma, kas ļaus izvēlēties nepieciešamo aprīkojumu .

Daudzu iecienīts uzņēmums, kas piedāvā aprīkojuma nomu, ir Sia ”Akurāts”. Šī uzņēmuma kontā jau ir gan mazi, gan arī lieli pasākumi- gadatirgi un pat festivāli. Ņemot vērā lielo pieredzi, akurāts.lv komanda spēs ieteikt visatbilstošākos risinājumus .

Kā jau minēts, Akurāts piedāvājumā ietilpst telts noma. Izvēlei tiek piedāvātas dažādu veidu un izmēru teltis . Tur atradīsi gan pavisam nelielas teltis- deviņu kvadrātmetru izmērā, gan arī vairāk kā 1000 kvadrātmetru lielas teltis ar logiem un papildus aprīkojumu. Nojumes noma- izdevīgs veids kā tikt pie vajadzīgās nojumes.

Akurāts nodrošina ne tikai telšu īri, bet arī speciālistu konsultācijasun aprīkojuma piegādi, uzstādīšanu un demontāžu.

SALIEKAMĀ SKATUVE NO AKURĀTS- LIELISKS RISINĀJUMS

Ja nepieciešams rīkot banketu, vērts laicīgi padomāt par atbilstošu aprīkojumu- banketa galdiem un krēsliem. Ja banketi vai līdzīgi pasākumi netiek rīkoti bieži, izdevīgāk un vienkāršāk būs krēslus un galdus nomāt .

Ja nepieciešami banketu krēsli tikai uz pasākuma laiku, vienkāršākais risinājums ir Akurāts banketu krēslu noma. Tiek piedāvāti gaumīgi banketu krēsli melnā krāsā, kas piestāvēs jebkuram interjeram.

Pie Akurāts pieejami gan apaļas formas banketu galdi, gan arī galdi un soli dažādiem citiem pasākumiem. Galdu noma ir ērts risinājums dažādās situācijās un būs lielisks atbalsts dažādu pasākumu rīkošanā.

Kas gan ir saviesīgs pasākums, bez atbilstošas skatuves. Ieskaties Akurāts saliekamās skatuves piedāvājumā .

Pieejamas vairāku formu skatuves, lai ikviens varētu izvēlēties  pasākumam atbilstošāko. Katrai no skatuvēm ir pakāpieni. Būtiski arī, ka par skatuves montāžu un demontāžu parūpēsies Akurāts darbinieki.

Kā jau minēts, SIA ”Akurāts” piedāvā gan pasākumu aprīkojumu nomu, gan arī tā piegādi uz norises vietu, kā arī uzstādīšanu un demontāžu pēc pasākuma beigām. Aprīkojuma noma pie Akurāts- tas ir vienkāršs un izdevīgs veids kā parūpēties, lai pasākums izdotos.

SIA ”Akurāts” ir dibināts 2005. gadā, un šobrīd kļuvis par novērtētu pasākumu aprīkojuma iznomotāju ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijā un Lietuvā. Firmai ir pieredze gan aprīkojuma nodrošināšanā lielos pasākumos-piemēram, festivālos un Dziesmusvētkos, gan arī mazos un privātos pasākumos- tādos kā dzimšanas dienas ballītes un dārza svētki. Ar uzņēmumu sadarbojas arī vairākas būvfirmas, kas piedāvātās teltis izmanto, piemēram, noliktavas vajadzībām.

Uztici rūpes par pasākuma aprīkojumu profesionāļiem – Akuratspasakums.lv atsaucīgajai komandai. Akuratspasakums piedāvājumi nepievils- http://akuratspasakums.lv/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *