SVEŠVALODU KURSI IESĀCĒJIEM UN AR IEPRIEKŠĒJĀM ZINĀŠANĀM

angļu valodas kursiPedagoģijas pētnieki uzsver, ka citas valodas vajaga apgūt jau no mazotnes. Tagad, sākot ar 4 gadu vecumu, ir pieejama angļu valoda bērniem un arī jauniešiem. Mācību centrs New Horizons nodrošina dažādas papildus iespējas, piemēram, valodu kursi strādājošajiem vai specifiski angļu valodas kursi senioriem paaugstinās iespējas darba tirgū.

Savukārt, ja vēlaties paaugstināt IT prasmes, vispārīgie valodu kursi un specifiski ar IT jomu saistīti kursi angļu valodā būs tieši laikā. New Horizons ir mācību centrs, kas sniedz iespēju mērķtiecīgi pavadīt skolēnu brīvlaikus, piedaloties, piemēram, īpašā nodarbību ciklā “angļu valoda bērniem”nedēļas nogalēs. Tāpat tā ir alternatīva pašmācībai, jo nodrošina individuālu pieeju: apmācība tiek organizēta Jums izdevīgā laikā.

Mācību centra New Horizons organizētie valodu kursi ir nozīmīgs papildinājums ikviena personībā. Valodu ieteicams mācīties, sākot ar 3-4 gadu vecumu, apmeklējot speciālas aktivitātes, kur angļu valoda bērniem tiek iemācīta aizraujošā veidā. Savukārt vispārīgie angļu valodas kursi noderēs ikvienam, kas grib nostiprināt iemaņas tās lietošanā. Ja gribās apgūt ko eksotiskāku, piemēram, grieķu, persiešu vai hidi valodas, vēlams uzsākt mācības programmā valodu kursi, kur apmācības notiek elektroniski. New Horizons angļu valodas kursi un īpaši citu tautu valodu kursi tiek īstenoti, pielietojot jaunākās mācību metodes:

  • Komunikācija pāros, grupās un individuāli ar pasniedzēju;
  • Valodas lietošana, runājot par dažādām dzīves situācijām un to izspēlēšana;
  • Saziņas kompetenču veidošana un nostiprināšana, rosinot sajūtas, kas veicina izteikšanās procesu.

RADOŠA PIEEJA NODROŠINA TEICAMUS SASNIEGUMUS

Pieredzes bagāts mācību centrs, kuru izvēlēties zināšanu papildināšanai, ir New Horizons. Šī mācību centra valodu kursi iesācējiem un profesionāļiem, angļu valodas kursi senioriem un angļu valoda bērniem paver iespējas palielināt piemērotību darba tirgum. Jāatzīmē, ka mācību centrs New Horizons nodrošina iespēju ikvienam novērtēt nodarbību kvalitātes līmeni, jo 1. nedēļa (neatkarīgi no programmas veida: angļu valodas kursi, valodu kursi un angļu valoda bērniem klātienes formā visiem apmeklētājam ir bez maksas! Tāpat jāuzsver, ka New Horizons realizē uz rezultātu orientētas apmācības vairāku iemeslu dēļ:

  • Apmācību vietā ir draudzīga un mājīga atmosfēra;
  • Valodu kursi ir balstīti uz komunikācijas kompetenču veicināšanu;
  • Zinoši mācībspēki nodrošina, ka angļu valodas kursi un to saturs tiek piemērots grupas interesēm un vēlmēm;
  • “Angļu valoda bērniem” tiek īstenots ar dažādām rotaļām un spēlēm;
  • Mācību centrs piedāvā papildus individuālajās sarunvalodas nodarbības individuāli ar pasniedzējiem.

Paaugstiniet savu konkurētspēju jau tagad! Ieskatieties www.nh.lv un izvēlieties atbilstošāko apmācību programmu Jūsu vajadzībām!New Hozions rosinās sasniegt vairāk! Apmeklējiet www.nh.lv un izvēlieties izaugsmi jau tagad!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *