SPORTA PRECES ATPŪTAI UN DATORI DARBAM

sporta preces 1a.lv interneta veikals1a.lv interneta veikalā iespējams iegdāties ne tikai elektroniku, bet arī kvalitatīvas sporta preces – apavus, trenažierus, visu nepieciešamo inventāru sportam telpās un dabā.

Aizdomājoties par ikdienu, to diezgan grūti iztēloties bez atsevišķām elektronikas iekārtām. Esot mājās, studējot un pildot darba uzdevumus, ik dienas klāt ir vai nu telefons, portatīvais dators vai ērti lietojamais planšetdators. Ja esi nolēmis pirkt vienu no aktuālajām ierīcēm, ieskaties interneta veikala piedāvājumos, kur atradīsi elektronikas preces darbam un izklaidei. Pirms iegādāties kādu no šīm ierīcēm, vērs uzmanību svarīgajam:

*Portatīvie datori interneta veikalā  plašā izvēlē un vairākos izmēros. Jaudīgāks dators būs noderīgs tad, ja esi plānojis to iegādāties lietošanai mājās, jo tas atļaus izpildīt gan ikdienišķas darbības, gan spēlēt datorspēles. Ja portatīvais ir paredzēts galda datora vietā, labs variants ir portatīvajam datoram pieslēgt papildus monitoru. Šādi atvieglosi darbu, strādājot vienlaikus ar vairākiem atvērtiem logiem;

*ceļojumos lieliski noder planšetdatori, ar planšetēm var uzņemt video, fotografēt un izpētīt tūristu populārākos objektus. Ja esi nolēmis to pirkt, noskaidro iebūvētās atmiņas lielumu un fotokameras atbalstu. Atsevišķiem planšetdatoriem fotokamera ir gan aizmugurē, gan priekšā, kas dod iespēju veikt videozvanu;

-cik ilgi planšete darbosies bez strāvas padeves;

-atmiņas kapacitāte un iespējas to paplašināt ar SD atmiņas kartēm;

-internets un sakaru iespējas,

un citi parametri.

*Video tehnikas iekārta DVD ir lieliska elektroniska ierīce, ar kuras palīdzību var organizēt filmu maratonu personīgajā kino zālē.

Daudzveidīga telefonu izvēles iespējas

No elektronikas precēm ļoti svarīgs ir mobilais telefons, jo ar to var pietiekami ātri un ērti komunicēt gandrīz no ikvienas vietas Latvijas robežās un ārpus tās. Būtiskākās tehniskās norādes, kam pievērst uzmanību: mobilā telefona iebūvētās atmiņas lielums un operētājsistēma, procesoru kodolu skaits un citasBieži interneta veikalā sameklēsi lielu mobilo telefonu piedāvājumu no pasaulē atpazīstamiem ražotājiem. Populārajos viedtelefonos var uzinstalēt visādas mobilā telefona aplikācijas, kas atvieglina ikdienas darbības. Kā piemēram, sava e-pasta pārvaldīšana, laika prognozes, failu uzglabāšanas aplikācija kā Dropbox u.c.. Pērkot mobilo telefonu, pievērs uzmanību preces tehniskajiem lielumiem:

*telefona iebūvētās atmiņas kapacitāte;

*savienojumu iespējas ar citām ierīcēm (Wi-Fi, Bluetooth);

*telefona procesora kodolu skaits skaits un operētājsistēma, kas kopumā atbild par telefona darbības ātrumu un funkcionalitāti.

Šobrīd attālinātā komunikācija ar radiem, paziņām bieži notiek ar mobilo telefonu starpniecību, taču atsevišķās mājsaimniecībās joprojām aktuāli ir t.s. parastie telefoni. Tagad interneta veikalos var nopirkt gan lādējamos, gan stacionāros telefonus birojam vai mājai. Stacionārie telefonus var piestiprināt pie sienas un nolikt uz galdiņa. Ja ir numuri, uz regulāri zvani, var saglabāt telefona atmiņā. Iebūvētajā telefonu grāmatā var tikt saglabāti līdz 10 telefonu numuriem. Toties telefoni ar uzlādējamu akumulatora bloku ietver vairākas opcijas. Dažas no tām: zvanītāja ID noteikšana, iepriekš izsauktā numura atkārtošana, ietilpīga telefongrāmata un citas iespējas.

 Ienāc 1a.lv un izvēies labāko – mobīlie telefoni, dažāda tipa kompleksie trenažieri, televīzori, planšetdatori!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *