SMSCREDIT.LV – AIZŅEMIES ATBILDĪGI!  

kredīts bez maksas smscredit.lvNepieciešams naudas īstermiņa aizdevums? Nevēlies tērēt daudz laika aizpildot visas nepieciešamās formalitātes, kā piemēram, galvotāju vai ķīla? Izvēlies SMSCredit.lv piedāvātos pakalpojumus! Šobrīd, aizvien vairāk cilvēku izvēlas aizņemties naudas līdzekļus tieši ar ātro kredītu starpniecību. Viens no iecienītākajiem kredītu devējiem ir tieši SMSCredit.lv.

SMSCredit.lv saviem klientiem piedāvā ātrus un ērtus īstermiņa aizdevumus – ātros kredītus. Saņemt kredītu iespējams ļoti ātri, ērti, bez ķīlas un galvojuma. Šādas vienkāršas formalitātes ir viena no lielākajiem priekšrocībām izvēloties tieši īstermiņa kredītu.

 Pie SMSCredit.lv Tu varēsi saņemt naudas kredītu līdz 425 eiro ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Savukārt, ja Tu naudas kredītu no SMSCredit.lv aizņemsies pirmo reizi, Tev šis kredīts tiks piešķirts bez maksas. Pirmais kredīts bez maksas nozīmē, ka pirmajā aizdevuma reizē Tev būs jāatmaksā tikai pamatsumma, bet procentu maksājumu un komisijas maksu SMSCredit.lv neiekasēs!

Aizņemoties atkārtoti, SMSCredit.lv sniedz arī dažādas priekšrocības, piemēram, iespēju aizņemties ar SMS palīdzību. Tieši SMS kredīts ir viens no pieprasītākajiem kredītu veidiem, ko izvēlas cilvēki, kam nepieciešams pēc iespējas ātrāk saņemt naudas līdzekļus. Izvēloties SMS kredītu, jānosūta tikai īsziņa un jau pāris minūšu laikā pieprasītā naudas summa tiks pārskaitīta uz tavu bankas kontu.

Situācijā, ja nespēj kredītu atmaksāt noteiktajā termiņā, SMScredit.lv Tev dod iespēju pagarināt kredīta atmaksas termiņu līdz 30 dienām.

Ja Tev rodas kādi jautājumi, sazinies ar SMSCredit.lv klientu apkalpošanas speciālistiem! To vari izdarīt zvanot pa tālruni 67 333 990, kā arī, vari rakstīt e – pastu uz info@smscredit.lv. Savukārt, ja Tev ērtāka šķiet saziņa internetā, SMSCredit.lv mājas lapas sadaļā „Kontakti”, atradīsi tādu iespēju kā čats ar konsultantu. Izvēloties šo iespēju, vien pāris minūšu laikā jau būsi radis atbildes uz saviem jautājumiem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *