SMS KREDĪTS – UN AIZŅEMTIES IR VIENKĀRŠI

ondo.lv kredīts internetāĀtrie kredīti internetā – daudzu novērtēts finansu risinājums.

Aizņemties pie Ondo.lv ir īpaši izdevīgi vairāku iemeslu dēļ:
– Pirmais kredīts bez maksas ;
– Vajadzības gadījumā iespēja pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu ;
– Ātra kredīta izmaksa ;
– Iespēja visu kontroļēt – lietotāja profilā apskatāma visa būtiskā informācija par aktuālajiem aizdevumiem un izdevīgiem piedāvājumiem.
Ja vajadzīgs ātrs naudas aizdevums, ieskaties Ondo.lv!
Lai bezprocentu kredīts no Ondo.lv būtu pieejams tavā bankas kontā, jāievēro tikai 3 vienkāršas darbības – jāreģistrējas un jāizvēlas vajadzīgo naudas summu un termiņu ; jāapstiprina reģistrācija ; jāgaida aizdevums savā bankas kontā. Jā, tas patiešām ir vienkārši!
Jāpiebilst, ka bezmaksas aizdevums tiek izsniegts tikai jaunajiem klientiem, tomēr pastāvīgajiem klientiem tiek piedāvātas vairākas citas priekšrocības- piemēram, iespēja aizdevumu pieteikt ar SMS palīdzību.
SMS kredīts – tā ir iespēja aizdevumam pieteikties ar vienas īsziņas palīdzību. Ja esi jau veicis reģistrāciju Ondo.lv sistēmā, tev atliek tikai nosūtīt pieprasījuma īsziņu, kurā minēts vārds ”Ondo”, kā arī vajadzīgā naudas summa, vēlamais termiņš un parole. Svarīgi arī, ka pieprasījuma sms jānosūta no tā tālruņa numura, kāds norādīts reģistrējoties Ondo.lv mājas lapā.

IZDEVĪGS AIZDEVUMS NEPAREDZĒTIEM TĒRIŅIEM -ONDO.LV

Katrs var nonākt situācijā, kad radušies neparedzēti izdevumi. Šādās reizēs labi var noderēt kredīts internetā – tas ir ne vien izdevīgs, bet arī vienkārši saņemams. Ņemot vērā, ka pieejamās kredīta summas ir salīdzinoši nelielas, arī aizdevuma atmaksas termiņš nebūs garš. Tomēr – nepieciešamības gadījumā aizdevuma termiņu var pagarināt.
Termiņa pagarināšanu nepieciešamības gadījumā piedāvā arī Ondo.lv. Maksimālais termiņš, uz kuru tiek piešķirts aizdevums, ir trīsdesmit dienas. Tomēr, ja jūti, ka aizdevumu noteiktajā laikā nevarēsi atdot pilnībā, izvēlies termiņu pagarināt. Turklāt, vari to veikt tik reižu, cik nepieciešams. Jāatzīmē, ka tas ir maksas pakalpojums.
Ondo.lv ātrais kredīts tiek izsniegts personām no 20 gadu vecuma. Maksimālā aizdevuma summa pirmajā aizņemšanās reizē ir EUR 300. Sākot no otrās aizņemšanās reizes aizdevums tiek izsniegts līdz pat EUR 425.
Ātrie kredīti – ērts risinājums. Tie pieejami ar interneta starpniecību jebkurā sev ērtā laikā , turklāt – bez lieku formalitāšu kārtošanas – piemēram, netiek prasīts galvojums vai ķīla. Arī Ondo.lv piedāvājumā ir kredīts bez ķīlas, kas aizņemšanos padara vēl vienkāršāku un pieejamāku. Izmanto iespēju – aizņemies sev nepieciešamo naudas summu ērti un izdevīgi pie Ondo.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *