SMS KREDĪTS – AIZŅEMTIES IR VIENKĀRŠI

ondo-aizdevums lvPateicoties iespējām, ko paver internets, lielu popularitāti ieguvuši arī ātrie kredīti internetā. Tā ir iespēja īsā un pieejamā veidā aizņemties sev vajadzīgo naudas summu .

Ondo.lv ir aizdevējs, kas izceļas ar klientiem draudzīgu attieksmi, izdevīgiem kredītu nosacījumiem, kā arī operatīvu aizdevuma piešķiršanu.
Aizņemties pie Ondo.lv ir īpaši izdevīgi vairāku iemeslu dēļ:
Pirmais kredīts bez maksas ;
– Nepieciešamības gadījumā iespēja pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu ;
– Iespēja saņemt aizdevumu norādītajā bankas kontā tikai 10 minūšu laikā ;
– Iespēja visu kontroļēt – lietotāja profilā pieejama visa svarīgā informācija par aktuālajiem aizdevumiem un izdevīgiem piedāvājumiem.
Ja vajadzīgs ātrs naudas aizdevums, ieskaties Ondo.lv!
Ondo.lv piedāvātais bezprocentu kredīts būs izdevīgs risinājums, ja naudas summa vajadzīga steidzami. Pieteikšanās aizdevumam ir vienkārša un ātra – viss, kas jādara – veikt reģistrāciju mājas lapā www.ondo.lv, apstiprināt savu profilu un jau pavisam drīz gaidīt naudu norādītajā bankas kontā.
Būtiski, ka bezmaksas aizdevums tiek piedāvāts tikai jaunajiem klientiem, tomēr pastāvīgie klienti var baudīt citas priekšrocības- piemēram, iespēja aizdevumam pieteikties ar SMS palīdzību.
SMS kredīts tiek nodrošināts tiem Ondo.lv klientiem, kuri jau ir reģistrējušies aizdevēja mājas lapā. Sms kredīts sniedz iespēju saņemt aizdevumu pat tad, kad nav pieejams dators – piemēram, iepērkoties vai ceļojuma laikā. Vienkārši nosūti pieprasījuma īsziņu un jau pēc īsa laika saņem sev nepieciešamo naudas summu savā bankas kontā!

SAŅEM AIZDEVUMU 10 MINŪŠU LAIKĀ !

Katram var rasties situācija, kad radušies neparedzēti izdevumi. Šādās reizēs labi var noderēt kredīts internetā – tas ir ne vien izdevīgs, bet arī vienkārši un ātri noformējams. Ņemot vērā, ka maksimālās kredīta summas ir salīdzinoši nelielas, arī aizdevuma termiņš nebūs garš. Tomēr – vajadzības gadījumā aizdevuma termiņu iespējams pagarināt.
Aizdevums pie Ondo.lv tiek izsniegts uz 30 dienām. Tomēr arī Ondo.lv piedāvā labu iespēju – veikt atmaksas termiņa pagarināšanu.
Ondo.lv ātrais kredīts tiek izsniegts Latvijas valsts iedzīvotājiem no 20 gadu vecuma. Pieejamā aizdevuma summa pirmajā reizē ir EUR 300. Aizņemoties atkārtoti, aizdevums tiek izsniegts līdz EUR 425.
Ātrie kredīti – ērti noformējams risinājums. Tas pieejams ar interneta starpniecību jebkurā ērtā laikā , turklāt – bez laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas – piemēram, netiek prasīts galvojums vai ķīla. Arī Ondo.lv piedāvājumā ir kredīts bez ķīlas, kas aizņemšanos padara vēl vienkāršāku . Izmanto izdevību – aizņemies sev nepieciešamo naudas summu ērti un izdevīgi pie Ondo.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *