SAGATAVO DĀRZU JAUNAJAI SEZONAI AR BAKKER ATBALSTUPLAŠS DĀRZKOPĪBAS PREČU UN SĒKLU UN STĀDU PIEDĀVĀJUMS NO BAKKER

auglu stadiSagaidiet dārzkopības sezonu ar Bakker-Holland.lv! Daudzveidīgajā dārza katalogā jūsu vajadzībām liels ziedu, krūmu, garšaugu, augļu sēklu un stādu piedāvājums ērti un pārskatāmi. Veiciet pasūtījumu laikus un baudiet ziedoša dārza maģiju jau tuvākajos mēnešos.

Kā viens no Bakker produktiem ir puķu sīpoli iekštelpām un dārzam. Sīpolpuķēm dodam 100% garantiju. Pavasara darba ietvaros sīpolpuķes ir stādāmas puķu kastēs, ko pēcāk nolikt uz uz balkona vai terases, kā arī varēsiet stādīt tieši iepriekš sagatavotā augsnē dārzā, jo to pilnplaukumā dārzs gūs spilgtas krāsas un burvīgu atmosfēru. Narcises, hipeastri, dālijas, austrumu lilijas, anemones un daudzas citas sīpolpuķes var atrast dārzkopības preču katalogā Bakker mājaslapā.

Bakker dārza un dārzkopības preču izvēlē atradīsiet dažnedažādu veidu rozes, kas lieliski piestāvēs ikkatra mazdārziņā un piemājas puķu dobēs. Tā kā rožu ziedi ir piemēroti griezto ziedu iegūšanai, pilnplaukumā tie varēs priecēt gan dārzā, gan arī iekštelpās vāzēs. Lielziedu rozes, vīteņrozes, daudzziedu rozes, bagātīgā lapojuma klājeniskās rozes un vēl citi ziedi skaistam pagalmam un dārzam.

Jūsu izvēlei preču katalogā puķu un dārzeņu sēklas, garšaugu un augļu sēklu piedāvājums no dārzkopības piederumu un preču piegādātāja Bakker. Lai jūsu mazdārziņā būtu praktisks vitamīnu kokteilis, pasūtiet dažādu vitamīnu grupu un minerālu, tostarp dzelzs, bagātīgās meža zemeņu sēklas, zemenes varat audzēt gan kā kā ogu kultūru, gan dekoratīvo augu ar vitamīniem bagātiem augļiem. Turpat varēsiet atrast tropisko augļu sēklas – melones, arbūzi, ēdamo fizāli, spinātzemenes. Vairāk nekā divi simti dažādas puķu, augļu un dārzeņu sēklas- http://www.bakker-holland.lv/augli-darzeni/!

Bakker ar vairāk nekā 65 gadu pieredzi garantēs kvalitatīvu stādu, sēklu un ziedu iegādi. Izvēlieties savam dārzam labāko un pasūtiet laicīgi, lai jau sezonā varētu baudīt skaista un kopta dārza gaisotni. Bakker mājaslapā varēsiet atrast praktiskus dārzkopības padomus daudzgadīgu krūmu un stādu stādīšanā un kopšanā, darba dārza kalendāru un citas rekomendācijas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *