RŪPES PAR  MĀJOKĻA KĀRTĪBU UN DROŠĪBU UZTICI PROFESIONĀĻIEM – LUCIDA.LV

namu apsaimniekotājs lucida.lvLucida ir īpašumu apsaimniekošanas uzņēmums, kas piedāvā augstas kvalitātes uzkopšanas, telpu tīrīšanas un īpašumu apsaimniekošanas pakalpojumus dažādu sfēru un lielumu uzņēmumiem visā Latvijas teritorijā.

Lucida komanda veic teritorijas uzkopšanas darbus, kā arī piedāvā telpu un logu tīrīšanu. Piedāvājumā arī sadzīves atkritumu apsaimniekošana, nodrošinot ar atkritumu konteineru īri un izvešanu. Tāpat – dažādu remontdarbu rezultātā rodas būvgruži, kuru aizvākšana bieži vien sagādā ne mazums raižu. Ja vajadzīga būvgružu izvešana, Lucida nodrošinās būvniecības atkritumu apsaimniekošanu, piedāvājot iznomāt dažādus būvgružu konteinerus .

Lai gan internetā sastopama informācija par dažāda veida uzkopšanas servisiem, ir vērts tos novērtēt sīkāk, jo uzkopšanas firmas var atšķirties gan ar pakalpojumu kvalitāti, gan izmaksām. Lucida klientus pārsteidz ar maksimāli kvalitatīvu darbu izpildi. Un nav noslēpums, ka pareiza uzkopšana palīdz ietaupīt naudu, laiku un pacietību.

Savukārt tiem, kuriem aktuāla teritorijas uzkopšana, jāzina, ka Lucida.lv sniedz arī dārznieku pakalpojumus, piedāvā zaļās zonas kopšanu un uzturēšanu, var palīdzēt pie zālāju pļaušanas . Dārza tehnika nav tā, ko katru gadu iegādājas jaunu. Ja zālājs jānopļauj tikai pāris reizes sezonā, tad tā vietā, lai iegādātos nepieciešamo dārza tehniku, izdevīgāk sanāks izvēlēties zāles pļāvēja pakalpojumus. Tāpat piedāvājumā arī sniega tīrīšana un izvešana, kā arī jumtu tīrīšana.

Apsaimniekošanas darbi nereti prasa profesionālu pieeju. Tieši tāpēc, nekustamā īpašuma apsaimniekošana ar Lucida.lv dos pārliecību, ka nepieciešamības gadījumā saņemsiet vislabāko servisu.

Uzzini vairāk- http://lucida.lv/pakalpojumi/namu-apsaimniekosana/

Piemēram, remonta darbi nav vienkāršs uzdevums ne mājās, ne arī uzņēmumā. Izvēlieties Lucida pakalpojumus un jums nebūs jāmeklē strādnieki, inventārs un nepieciešamie darbarīki remonta veikšanai.

Jāpiemin, ka Lucida piedāvājumā arī pieredzējuša elektriķa pakalpojumi, kā arī – santehniķa pakalpojumi, kas ir aktuāli un pieprasīti . Tādējādi, ja radušās problēmas elektroapgādes sistēmā vai vajadzīgs nomainīt kādu ūdens cauruli, vairs nebūs jādomā, kur meklēt palīdzību. Nevar nevar nepieminēt, ka Lucida.lv sniedz arī alpīnista pakalpojumus, bez kuriem neiztikt, piemēram, pie logu tīrīšanas lielā augstumā.

Lucida.lv – pilna spektra mājas apsaimniekošanas pakalpojumu klāsts. Piedāvājumā ir arī speciālie darbi – piemēram, deratizācijas pasākumi, kam vajadzības gadījumā uzņēmums nodrošina kompleksu pieeju visam namam.

Ar individuālu pieeju katram klientam tiek nodrošināti visatbilstošākie risinājumi īpašumu apsaimniekošanai, vienlaicīgi nodrošinot darba un izmaksu efektivitāti. Ieskaties un uzzini vairāk mājas lapā lucida.lv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *