RELAKSĒTA ATPŪTA SAKĀRTOTĀ VIDĒ

Meklē skaistu vietu tepat Latvijā, kur pavadīt brīvdienas vai atvaļinājumu? Labs variants ir Baltvilla – viesnīca tikai 15 km attālumā no Rīgas.

Viesnīca Baltvilla atrodas pie Baltezera – viena no skaistākajiem un sakārtotākajiem ezeriem Latvijā. Viesu ērtībām viesnīca nodrošina plašas autostāvvietas pakalpojumus, kompleksā ietilpst arī restorāns, SPA centrs, sporta centrs, kā arī veselības centrs Baltezers. Vasaras sezonā iespējams arī peldēties ezerā, baudīt pastaigas , kā arī nodarboties ar nūjošanu un citām fiziskām aktivitātēm.

VESELĪBAS CENTRS BALTEZERS – UZTICI RŪPES PAR SAVU LABSAJŪTU PROFESIONĀĻIEM

Viesnīcā Baltvilla pieejamais SPA centrs sniedz vairākus piedāvājumus – apmeklētāju priekam pieejami vairāk kā 20 īpaši rituāli sievietēm, vīriešiem un pāriem. SPA centrs nodrošina arī piedāvājumus ar nakšņošanu. Visas procedūras, ko nodrošina SPA centrs, ir profesionālas, tajās izmanto kvalitatīvu kosmētiku.

Viesnīcas teritorijā atrodams arī veselības centrs Baltezers, kas realizē dažādus medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumus, kas uzlabos pašsajūtu ikvienam tā apmeklētājam. Veselības centrs Baltezers piemērots gan bērniem, gan pieaugušajiem – labiekārtotās telpas un ezera tuvums labi liks justies katram. Veselības centrs nodrošina dažādas procedūras, piemēram, fizioterapiju, zemūdens masāžas un ūdens terapiju, ārstnieciskās skaistumkopšanas procedūras, ārstnieciskās masāžas un vingrošanu, kā arī daudzus citus pakalpojumus.

TRENAŽIERU ZĀLE UN GRUPU NODARBĪBAS MŪSDIENĪGĀ SPORTA CENTRĀ

Bet, sporta centrs dod iespēju uzlabot savu fizisko formu, izmantojot dažādus Somijā ražotus trenažierus. Sporta centrs nodrošina arī dažādu veidu hanteles un stieņus. Tāpat sporta centrs organizē arī dažādas grupu nodarbības – piemēram, pilates, cīņas aerobiku, jogu un citas.

GARŠĪGAS MALTĪTES DARBA DIENĀS UN NEDĒĻAS NOGALĒS  – RESTORĀNS BALTVILLA

Baltvilla teritorijā arī labs restorāns, kas piemērots gan ikdienas maltītēm, gan arī īpašam mielstam svētku reizēs. Restorāns Baltvilla piedāvā burvīgu atmosfēru, rūpīgi piemeklētu mūziku un šefpavāra gatavotu maltīti no augstvērtīgiem produktiem. Restorāns ir ar lielisku skatu uz Baltezeru – restorāns ir ar terasi, un tā ir lieliska iespēja baudīt neaizmirstamu atmosfēru. Restorāns piedāvā izsmalcinātu maltīti no Vidusjūras reģiona, jo restorāna šefpavārs ir dzimis un audzis Sicīlijā. Neatkarīgi no iemesla – romantiskas vakariņas divatā, atpūta ar bērniem vai biznesa pusdienas – restorāns Baltvilla nodrošinās lielisku maltīti ikvienai gaumei!

Atpūsties viesnīcā Baltvilla allaž ir laba ideja – SPA centrs, sporta centrs, restorāns un citi piedāvājumi ļaus izbaudīt atpūtu par visiem simts procentiem.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *