Relaksējies Piena Muižā

piena muižaDavanuserviss.lv ir Latvijā labi zināms e-veikals, kur ir iespējams atrast dāvanu kartes, kas sagādās tās adresātam pārsteidzoši spilgtas emocijas. Ienāc online iepirkšanās vietnē Davanuserviss.lv, ja nepieciešama dāvana otrajai pusītei vai draugiem – te ir atrodama gan fotosesija draudzenei, gan oriģināla dāvana vīrietim, gan atpūtu sniedzošas pirts procedūras tādās vietās, kā “Piena muiža” un Jurmala SPA Hotel. Davanuserviss.lv piedāvās iegādāties pārsteidzošu dāvanu vīrietim, sievietei vai bērnam ātri un vienkārši, turklāt dāvanu kartes ļaus to saņēmējam pieredzēt vēl nebijušas emocijas.

Uzzini vairāk- http://www.davanuserviss.lv/davana/apstadini-mirkli-piena-muiza!

FOTOSESIJA PRIEKA BRĪŽU IEMŪŽINĀŠNAI

Fotosesija pie laba fotomākslinieka ir iedvesmojoša dāvana ikvienai sievietei, jo šāda veida piedzīvojums dos iespēju ikkatrai dāmai sajusties kā fotomodelei. Turklāt fotosesija nāk komplektā  ar vizāžista pakalpojumiem, kas ļaus dāvanas saņēmējai sajusties tik tiešām īpašai. Turklāt fotosesija ir domāta ne obligāti tikai vienai personai – fotosesija būs lieliska dāvana arī draugu grupām, kas vēlas iemūžināt sevi. Arī pirmskāzu ballīte var sākties kā visu ballītes dalībniecu fotosesija. Ja zini, ka fotosesija ir labākā dāvana Taviem draugiem un paziņām – nāc uz Davanuserviss.lv un iegādājies attiecīgās kategorijas piedzīvojumu dāvanu kartes.

VAJADZĪGA DĀVANA VĪRIETIM? SNIEDZ PIEDZĪVOJUMUS!

Ja vajadzīga atbilstoša dāvana vīrietim, tad Davanuserviss.lv ir labākā vieta, kur tādu mēģināt atrast. Aizraujoša dāvana vīrietim varētu būt iespēja pamēģināt kādu nemēģinātu aktīvās atpūtas veidu, piemēram, šaušanu pa māla šķīvjiem vai braucienu ar vučko. Tāpat augstu novērtēta varētu būt tāda dāvana vīrietim, kura ļaus piedzīvot adrenalīna pieplūdumu sirdij – lidojums ar deltaplānu vai brauciens ar motociklu. Ja neesi pārliecināts, kāda dāvana vīrietim ļautu justies patiešām priecīgam, Davanuserviss.lv piedāvā iegādāties dāvanu kartes, ko vīrietis pats varēs izlietot pēc saviem uzskatiem.

PIENA MUIŽA ĻAUJ IZBAUDĪT SPA PROCEDŪRAS UN NAKTSMĀJAS

SPA procedūru vienītājiem jubilejās būs gandarīti saņemt dāvanu kartes no tāda SPA kompleksa kā “Piena muiža”. Davanuserviss.lv piedāvā gan pavadīt nedēļas nogali viesnu namā “Piena muiža”, gan nobaudīt vienkārši vienu pirts vakaru. “Pirts muiža” nodrošina arī tādus pakalpojumus kā divu dienu atpūta grūtniecēm, kā arī romantiskas brīvdienu SPA procedūras pāriem. “Piena muiža” – laba iespēja izrauties no ikdienas ikvienam!

http://www.davanuserviss.lv/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *