Relaksējies Baltvilla SPA!

Nav nozīmes — meklēts tiek viesnīcas numuriņš, relaksējoša atpūta vai telpa, kur rīkot konferenci, „Baltvilla” to spēs piedāvāt. Turklāt papildus augsajai kvalitātei tiek piedāvāta patīkama cena.

KONFERENČU TELPAS AR VAIRĀKU VEIDU IETILPĪBU

Konferenču norisei nepieciešamas atbilstošas konferenču telpas. Šādu iespēju sniedz arī „Baltvilla” – šeit atrodas trīs konferenču telpas, un apjomīgākā no tām spēj uzņemt līdz pat 100 cilvēkiem. Tādējādi piemērotas konferenču telpas te var īrēt arī priekš konferences ar lielu dalībnieku skaitu. Turklāt šīs konferences zāles ir pielāgojamas konkrētajam pasākuma veidam, apgādājot ar vajadzīgo aprīkojumu, kā arī izkārtojumu. Un, rūpējoties par personām ar kustību traucējumiem, konferenču telpas atrodas viesnīcas pirmajā stāvā.

KO DARĪT, LAI KONFERENCES NORITĒTU LIELISKI?

Taču konferences nav iespējams sarīkot bez attiecīga aprīkojuma. Par to, kas nepieciešams, lai konferences izdotos patiešām augstvērtīgas, rūpes uzņemsies „Baltvillas” pārstāvji. Viesnīcā, ņemot vērā Jūsu vēlmes, konferences telpas tiek nodrošinātas ar tehniku audio un video nodrošināšanai, ekrānu un projektoru, lapām, tāfeli un rakstāmpiederumiem, kondicionieri un visu pārējo, kas vajadzīgs. Tāpat konferences starplaikos, kā arī pirms un pēc tās var izvēlēties kādu no uzkodu piedāvājumiem vai maltītēm. Bet, lai konferences dalībniekiem būtu ērtāk, pieejama opcija nakti pavadīt viesnīcā.

JŪSU ATPŪTAI — SPA PIEDĀVĀJUMI

Iepriekš pieminētās iespējas ir tikai daļa no „Baltvillas” sniegtajiem pakalpojumiem — šeit atrodami arī spa piedāvājumi. Kad gribat baudīt patīkamu atslodzi, spa piedāvājumi ir pareizā sadaļa, kur ielūkoties. Lai vairotu dažādību, „Baltvillā” piejami dažādu veidu spa piedāvājumi, tostarp spa konkrētām ķermeņa zonām, spa diviem un vairāku veidu rituāli īpašām izjūtām. Bet pēc tam, kad nobaudīti spa piedāvājumi, varēsiet nogaršot gardus ēdienus viesnīcas restorānā vai, izmantojot viesnīcas pakalpojumus, pavadīt te turpmāko diennakts daļu.

KONFERENČU NORISEI JĀĪRĒ KONFERENČU ZĀLES

Nevar noliegt, ka konferenču zāles ir nozīmīgākā konferenču sastāvdaļa. „Baltvilla” konferenču zāles piedāvā dažādas priekšrocības – šajās telpās ir dabiskais apgaismojums, pateicoties lielajiem logiem ar skatu uz priežu silu; konferenču zāles nodrošinātas ar visu vajadzīgo aprīkojumu; klientu ērtībai automašīnu var novietot bezmaksas atomašīnu stāvvietā. Kā arī – konferenču zāles ieturētas mūsdienīgā dizainā, kas rada darba vides apstākļus, tādējādi ļaujot koncentrēties veicamajiem darbiem. Bet starplaikus iespējams izmantot lietderīgi, baudot garšīgas pusdienas vai nododoties fiziskām aktivitātēm.

Gan konferences telpu, gan atpūtu spa piedāvāt spēj viesnīca „Baltvilla”. Vēlaties kādu no šiem piedāvājumiem izbaudīt? Piesakieties vietnē www.baltvilla.lv jau tagad!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *