Populārākie apdrošināšanas polišu piedāvājumi vienuviet

veselības apdrošināšanaGadījumā, ja jums nepieciešama mašīnas apdrošināšana, Manapolise.lv būs izdevīgākā vieta, kurā apdrošināšanu iegādāties. Pie ManaPolise.lv autovadītājiem ir izdevība komfortabli, kā arī vienkārši izvērtēt vairākus risinājumus, kā arī noformēt pašu piemērotāko. Jums ir pieejama OCTA un KASKO. Vienīgi pie ManaPolise.lv jums ir izdevība iegādāties nodrošināto civiltiesisko apdrošināšanu – apdrošināšanu, kas sāk darboties tikai stundas ceturksni pēc polises nopirkšanas.
Ja vēlaties, ka iegādāties OCTA būtu viegli un ātri, vērsieties pie  kompānijas ManaPolise.lv! Pie uzņēmuma ManaPolise.lv autovadītāji varēs viegli apsvērt un sameklēt labāko variantu starp deviņu kompāniju variantiem. Kontaktēšanās ar atšķirīgiem uzņēmumiem un uzņēmumu piedāvājumu atlasīšana vairs neprasīs tik daudz laika. Visa informācija būs sasniedzama vienuviet. Autovadītājiem nodrošinās speciālas atlaides, ja apdrošināšanas polise ir nepieciešama pāris auto.
Tā kā apdrošināšanas polisi Var noformēt vairākās vietās, proti, mājas lapā, Webmoney terminālī, kā arī ManaPolise.lv klientu pieņemšanas vietā, šis pienākums neprasīs daudz laika. Vienīgi pie ManaPolise.lv autovadītājiem tiek piedāvāta izdevība noformēt garantēto OCTA. Garantētā OCTA ir apdrošināšanas veids, kas piedāvā vairākas iespējas: *polisi var iegādāties jebkurā brīdī; *apdrošināšana uzsāk strādāt 15 minūtes no polises iegādes; *par apdrošināšanas polises saņemšanu ir piegādāta īsziņa, kā arī elektroniskā vēstule.
Ar ManaPolise.lv autovadītājiem būs izdevība iegādāties arī KASKO. Lai to paveiktu jums tikai jāsniedz informācija par transporta līdzekli un personām, kas ar to brauc, un jāveic pasūtījums. Kad tas būs paveikts, kvalificēti speciālisti auto īpašniekus informēs par atbilstošākajiem risinājumiem attiecīgajā situācijā. Ar ManaPolise.lv piedāvātajām iespējām autovadītāji lieki netērēs gan finanses, gan laiku. Apdrošini veselību pie manapolise.lv.
Pie uzņēmuma Mana Polise ir izdevība nopirkt atšķirīga veida polises, kuras ir paredzētas ne vien transporta līdzeklim. Pie ManaPolise.lv tiek izsniegta gan dzīvības, gan veselības, gan ceļojuma apdrošināšana. Izmantojot šo piedāvājumu palīdzību jūs spēsiet sajusties droši katrā situācijā pat tad, ja neatrodieties Latvijas Republikā. Ja vēlaties iegūt vairāk ziņu par variantiem apdrošināties, dodieties uz mājas lapu ManaPolise.lv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *