PLĀNO REMONTU MĀJVIETĀ VAI UZŅĒMUMĀ? UZTICI TĀ VEIKŠANU PROFESIONĀĻIEM – LUCIDA.LV KOMANDAI  

logu mazgāšana lucida.lvLucida ir īpašumu apsaimniekošanas uzņēmums, kas piedāvā kvalitatīvus uzkopšanas, telpu tīrīšanas un īpašumu apsaimniekošanas pakalpojumus visā Latvijas teritorijā.

Lucida komanda nodarbojas ar teritorijas uzkopšanas darbiem, kā arī piedāvā telpu tīrīšanu. Piedāvājumā arī sadzīves atkritumu apsaimniekošana, nodrošinot arī atkritumu konteineru īri un izvešanu, kas ir vajadzīgs pakalpojums visās sezonās. Ja jums nepieciešama būvgružu izvešana, Lucida nodrošinās būvniecības atkritumu apsaimniekošanu, piedāvājot iznomāt dažādus būvgružu konteinerus .

Uzkopšanas servisa pakalpojumos ietverta grīdu tīrīšana, logu mazgāšana, vaskotas grīdas atjaunošana un vēl daudzi citi pakalpojumi, kas ir servisa Lucida.lv darbu sarakstā. Tīrīšanas pakalpojumi ir svarīgi visās sezonās, jo mums taču patīk dzīvot sakoptā vidē.

Būtiski, ka Lucida.lv nodrošina arī dārznieku pakalpojumus. Šī teritorijas uzkopšana sevī ietver apzaļumotās teritorijas kopšanu un uzturēšanu, kā arī zālāju nopļaušanu un mēslošanu. Savukārt, ziemas sezonā būtiska būs sniega tīrīšana un izvešana. Bieži vien izvēlēties šos pakalpojumus ir izdevīgāk un ērtāk, nekā veikt darbus pašiem. Uzticiet rūpes par skaistu un sakoptu vidi Lucida.lv komandai, un noteikti nebūsiet vīlušies!

Ja nekustamā īpašuma apsaimniekošana būs uzticēta namu apsaimniekošanas servisam Lucida, variet būt droši, ka kvalitatīvus pakalpojumus jums nodrošinās pieredzējuši speciālisti. Ēku apsaimniekošanā nereti rodas situācijas, kad vajadzīga palīdzība.

Piemēram, ja plānojat veikt remontu, jums jāzina, ka Lucida speciālisti uz remonta norises vietu ieradīsiesar visu nepieciešamo. Tas nozīmē, ka jums nebūs jārūpējas par nepieciešamo aprīkojumu remonta veikšanai.

Savukārt, ja radušās problēmas elektroapgādes sistēmā, tās katrā ziņā atrisinās profesionāli elektriķi. Tāpat – pieprasīti arī santehniķa pakalpojumi, jo ir maz cilvēku, kas spētu paši salabot tekošas ūdens caurules, atjaunot dzīvojamās telpas ūdens padevi vai nomainīt kanalizācijas iekārtas. Savukārt alpīnista pakalpojumi būs noderīgi darbos, kas saistīti ar lielu augstumu vai grūti pieejamām vietām, kur standarta risinājumi neder. Bet īpašuma drošību garantēt spēs atbilstoša apsardzes sistēma un apsardzes pakalpojumi.

Tāpat, uzkopjot telpas vai veicot dažādus remontdarbus, neiztikt bez attiecīga darba apģērba. Interneta veikalā Lucida.lv iespējams atrast visu vajadzīgo – jakas, bikses, halātus, puskombinezonus vai kombinezonus un cita veida apģērbu.

Lucida darbinieki ir pieredzējuši savas jomas profesionāļi, speciāli apmācīti darbam ar jaunākajām tehnoloģijām un uzkopšanas līdzekļiem, kas nodrošina augstu darba kvalitāti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *