PERFEKTI IESPAIDI AR DAVANUSERVISS.LV DĀVANĀM

dzimšanas dienas dāvanasDāvanuServiss.lv ir e-veikals, kurš piedāvā oriģinālas dāvanas un garantē nepārspējamu piedzīvojumu visos dzīves gadījumos. Tevi sagaida dažnedažādi oriģināli piedāvājumi, atrodams viss  – no romantiskām un dzimšanas dienas dāvanām līdz neaizmirstamam braucienam ar jahtu vai kvadraciklu un ne tikai! Ja meklē oriģinālas dāvanas ģimenes locekļiem, draugiem vai simpātijai, DāvanuServiss.lv ir īstā vieta. Plašais dāvanu karšu sortiments tiek pastāvīgi atjaunots un dāvanu kartes paredzētas lietošanai Latvijā un arī citās valstīs. Zemāk tekstā iespējams iepazīties ar dažiem no populārākajiem DāvanuServiss.lv pārsteigumiem.

Dzimšanas dienas dāvanas un dāvanas vārda dienā – DāvanuServiss.lv piedāvājumā var sameklēt īpašas dzimšanas dienas dāvanas jebkura vecuma personai, ikvienai gaumei. Ja gatavojies doties uz jautru tematisko dzimšanas dienas ballīti, vai varbūt nopietnu jubileju, ieskaties DāvanuServiss.lv piedāvājumos! Bet, ja meklē oriģinālas dāvanas vārda dienā – tā kā vārds veido daļu no mūsu personības, rodas tikai pozitīvas emocijas, kad citi cilvēki to atceras un apsveic ar vārda gaviļniekam piemērotu dāvanu. DāvanuServiss.lv sortimentā ir simtiem piedāvājumi, atrodi labāko- http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/dzimsanas-dienas-davanas

Brauciens ar kvadraciklu ekstrēmāku sajūtu cienītājiem – izmanto perfektu iespēju iesaistīties jautrā izklaidē – izbraucienā ar kvadraciklu pa dažādos dabas nostūros, redzot vietas, kur ikdienā neuzturamies. Šāda veida braucienu ar kvardraciklu nenoliedzami novērtēs sportisku aktivitāšu fani, kas izklaidēs meklē arī adrenalīna devu. DāvanuServiss.lv mājas lapā iespējams atrast braucienu ar kvadracikliem kā vienai, tā vairākām personām. Izbraucienu vietas – Rīgā un Ādažos, gan vasarā, gan visu gadu, atkarībā no piedāvājuma.

Romantiskas dāvanas – viena no īpašākajām DāvanuServiss.lv dāvanu kategorijām ar vairāk nekā 150 dāvanu piedāvājumiem! DāvanuServiss.lv sadaļā “romantiskas dāvanas” Tu ieraudzīsi labākās dāvanas romantiķiem, romantiskas izklaides un brīnišķigus iespaidus, kas ilgi sildīs saņēmēja sirdi!  Romantiski vakari viesnīcās, SPA procedūras vai aktīva atpūta divatā – viss, ko vien var vēlēties. Sagatavojies svētkiem jau laicīgi vai pārsteidz mīļoto cilvēku vienkārši tāpat, pasniedzot DāvanuServiss.lv dāvanu karti romantiskai atpūtai divatā.

DāvanuServiss.lv aizvien domā par klientu labsajūtu un ērtībām, tādēļ tagad īpašu dāvanu izlasi ar vairākiem desmitiem dažādiem piedāvājumiem iespējams atrast arī DāvanuServiss.lv stendos Valters un Rapa grāmatnīcās! Bet, ja dāvana vajadzīga uzreiz, ienāc www.davanuserviss.lv, izvēlies atbilstošāko dāvanu, saņem to savā e-pastā un izprintē un pasniedz tās saņēmējam!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *