Optimālu teritorijas iežogojuma risinājumu firma UAB “Tvora”

tvora.lv setas zogiIkviens privātmājas vai ēkas ar pagalmu īpašnieks sapņo par labas kvalitātes sētu. Uzņēmums UAB “Tvora” ātri un efektīvi izveido žogus pēc klienta vēlmēm. Ikvienam klientam tiek izstrādāts konkrēti viņam piemērotākais variants, ko vēlāk arī īsteno pie sētas montēšanas. “Tvora” uzņēmums piedāvā gan žogu izgatavošanu, gan to uzstādīšanu – vārti un vārtiņi, to sistēmas, lielu laukumu iežogojumus, žogu stabi, kā arī citi iežogojuma risinājumi. Kvalitatīva sēta noderētu dažādu ēku – bērnudārzs, skola, privātmāja utt.- ierobežošanai.

Efektīvas koka sētas, iespaidīgi metāla žogi u.c.

Žogu risinājumu uzņēmums UAB “Tvora” piedāvā dažāda modeļu žogu izveidošanu un uzstādīšanu. Tie ir tikai visvairāk pieprasītākie no sētu risinājumiem. ražo un uzstāda arī vairāku veida vārtus  – automatizētie, atveramie, bīdāmie vārti.

  • Plastmasas sētas būs piemēroti lielām teritorijām. Samērā labi piemērots ganībām, voljēru norobežošanai, kā arī zemas izmaksas. Plastmasas PVC žogi ir ar lielu nelabvēlīgo laikapstākļu noturību, līdz ar to var kalpot līdz pat 50 gadiem.
  • Koka sētas. Koka sēta labi iederēsies kopējā pilsētas un lauku ainavā, turklāt kādu ārējo apstākļu dēļ sabojāto žoga daļu būs iespējams viegli nomainīt ar koka dēlīti. Koka žogi ir izgatavoti no labas kvalitātes koksnes materiāla, kas tiek apstrādāta ar īpašiem antiseptiķiem. Tas aizkavē koksnes novecošanos un piešķir izcilu pretestību pret laikapstākļu nelabvēlīgo iedarbību .
  • Metāla sētas risinājums teicami iederēsies gan grandiozu māju un muižu zonas ierobežošanai. . Metāla žogi labi izskatīsies ar akmens sētas risinājumu – Gabioni akmens žogi domāti akcenta formā, gan arī kā atbalsta kolonna, kas diezgan labi papildinās koka vai metāla žoga kompozīciju.

Apskaties žogu un sētu piedāvājumu Tvora.lv!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *