NODERĪGI TĪRĪŠANAS PAKALPOJUMI BIROJIEM

Cīņa ar netīrumiem sākas jau pie ieejas durvīm. Aizturēt ūdeni, sniegu un sīkos gružus var gumijas paklāji. Gumijas paklāji tiek ražoti no nostiprinātas nitrilgumijas, tāpēc nelabvēlīgi laikapstākļi neietekmē paklāju kvalitāti. Gumijas paklāji var uzsūkt līdz 2 litriem ūdens un kalpo vairākas sezonas, ja vien tiek nodrošināta pareiza apkope.

Kā vienkārši iztīrīt un nomainīt paklāju? Izvēlies maināmo paklāju nomu!

Gumijas paklāji ir izturīgi, taču nekalpo mūžīgi, un, ja tie zaudē savas funkcijas, pienācis laiks tos mainīt. Maināmo paklāju noma atbrīvo Jūs no nepieciešamības darīt to paša spēkiem. Maināmo paklāju noma, ko piedāvā tekstila serviss, ir piemērota katram, kurš vēlas uzticēt saimnieciskos darbus profesionāļiem un pievērsties sev svarīgiem uzdevumiem.

Kādas higiēnas preces ir vajadzīgas tualetē?

Kuram gan nepatīk tīras, tīras telpas, tādēļ higiēnas produkti tiek izmantoti ļoti daudz. Cīnoties ar netīrumiem un nepatīkamo aromātu, higiēnas produkti ir neaizvietojami. Tekstila serviss piedāvā efektīvus un videi draudzīgus higiēnas produktus. Daudzi no tiem tiek ražoti ar jaunāko tehnoloģiju izmantošanu, un tos droši var lietot arī mazi bērni un alerģiski cilvēki.

Piemēram, putu ziepju dozators ir ļoti ekonomisks risinājums. Lai pilnībā nomazgātu rokas, nepieciešami tikai niecīgs daudzums putu ziepju, tāpat ietaupās arī ūdens. Šādas ziepes ir ērti lietot, un putu ziepju dozators novērš ziepju nonākšanu uz izlietnes vai grīdas. Tekstila serviss piedāvā arī bezpieskāriena ierīces.

Atbrīvojieties no nepatīkamiem aromātiem tualetes telpās

Mūsdienīgi gaisa atsvaidzinātāji telpām nevis maskē smakas, bet padara tās neitrālas. Gaisa atsvaidzinātāji, ko piedāvā tekstila serviss, tiek ražoti gan kā aerosoli, gan kā aromātu nemitīgi izplatošās ierīces. Izmantojot modernizētos gaisa atsvaidzinātājus, var baudīt patīkamu smaržu labierīcībās visas dienas garumā.

Pareizi piemeklēti risinājumi nodrošinās labu tīrības līmeni ikvienā telpā. Gādājiet par savu veselību un komfortu, pasūtot visu vajadzīgo!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *