NETĒRĒ SAVU LAIKU VEIKALOS UN NĀC UZ MANASLECAS.LV.

manaslecas.lv kontaktlēcas 2Šobrīd brilles ir kas vairāk par redzes uzlabotāju, tās ir stilīgs aksesuārs. Gluži tāpat kā brilles, cilvēki nēsā arī kontaktlēcas. Nēsājot kontaktlēcas Tu vari koriģēt savus redzes defektus un tajā pašā laikā, darīt to tā, lai neviens to nepamana. Manaslecas.lv Tev būs iespēja iegādāties arī kontaktlēcas. Papildus brillēm un kontaktlēcām, mājas lapā varēsi piemeklēt arī briļļu tīrāmos līdzekļus. Gan brilles, gan kontaktlēcas un tīrīšanas līdzekļus vari gan vienkārši apskatīt, gan pasūtīt tieši mājas lapā. Varēsi aplūkot arī labākos piedāvājumus un akcijas preces. Mājas lapā Manaslecas.lv varēsi iegādāties kontaktlēcas kā vienai dienai, tā arī sešiem mēnešiem. Nēsājot kontaktlēcas ņem vērā, ka tās lietot drīkst tikai tik ilgi, cik to noteicis ražotājs.
Ieskatoties Manaslēcas.lv mājas lapā, uzreiz ir skaidrs, ka šeit Tu varēsi piemeklēt, gan brilles ikviena gaumei, gan kontaktlēcas kā ikdienai tā arī svētkiem un karnevālam, gan acu pilienus vai gēlus un citus acīm svarīgus pakalpojumus un piedāvājumus. Tev nav jāuztraucas par to, kurā klīnikā vai redzes pārbaudes, optikas salonā to darīt, jo Manaslecas.lv piedāvā iespēju veikt izmeklējumus tepat Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 37. Tā ir Manaslecas.lv A’telpa. Tad lūk. A’telpa ir Manaslecas.lv telpas, kurās par Tavu redzi parūpēsies četras saprotošas un zinošas optometres. Ja kontaktlēcas esi sācis lietot pavisam nesen un optometrists Tev ieteicies atgriezties uz atkārtoto vizīti pēc viena mēneša, tad Tev piemērots būs pakalpojums „Mēneša atkārtotā vizīte”. Tāpat kā pēc mēneša, iespējams, ka optometrists lūdzis atgriezties pēc pus gada, tad Tev jāizvēlas pakalpojums „Pusgada atkārtotā vizīte”.
Ja izlem iegādāties lasāmbrilles mājas lapā jau šodien, saņemt tās varēsi vienas darba dienas laikā. Lai brilles saņemtu Latvijas teritorijā, Tev ir četras izvēles iespējas. Pirmā, bez maksas saņemt preci kādā no optikas saloniem „Metropole”. Pirkumam virs 40 eiro varēsi saņemt preces bez maksas Latvijas Pasta nodaļās vai pasta stacijās, kā arī Statoil degvielas uzpildes stacijās. Ja vēlies saņemt pasūtīju ārpus Latvijas, par piegādi būs jāmaksā 7 eiro, savukārt, ja noformēsi pasūtījumu virs 70 eiro, tad arī piegāde uz Tevis izvēlēto vietu būs bez maksas! Ja preču vai produktu izvēles brīdī Tev rodas neskaidrības, sazinies ar Manaslecas.lv klientu konsultantiem, zvanot uz 202 11 202.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *