Nepieciešams īstermiņa kredīts?

Ja vajadzīgs neliels īstermiņa aizdevums, viena no ērtākajām iespējām ir noformēt to ar interneta starpniecību. Ātrie kredīti paredzēti dažādiem neparedzētiem gadījumiem un lieliski noder, ja nauda vajadzīga steidzami. Tie var palīdzēt, piemēram, situācijā, kad steidzami jāsamaksā telefona rēķins, bet līdz algas dienai vēl dažas dienas.

Priekšrocības, ko sniedz ātrie kredīti internetā, novērtē arvien vairāk cilvēku, un ne velti – aizņemoties internetā, netiek prasīta ķīla un galvojums, nav vajadzīgi arī nekādi citi dokumenti. Viss, kas nepieciešams:

  • Dators ar interneta pieslēgumu;
  • Konts kādā no Latvijā strādājošām bankām;
  • Mobilais tālrunis

Ātrais kredīts internetā līdz 1000 eiro tikai 15 minūšu laikā priecīgākai vasarai!

Vasara ir īstais laiks, kad priecāties un baudīt dzīvi. Izlaiduma balles, tuvāki un tālāki ceļojumi, braucieni uz jūru vērot saulrietus, pikniks un dārza svētki ar draugiem ­ neskaitāmi daudz iespēju. Ātrais kredīts internetā ar vasarai piestāvošu vieglumu ­ salīdzinoši ātri, draudzīgi un bez liekām formalitātēm – jau 15 minūšu laikā  nodrošina naudas ieskaitīšanu Jūsu bankas kontā.

Turklāt pie vairākiem aizdevējiem pirmais ātrais kredīts internetā pieejams ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem – tam netiek piemērota procentu likme. Tas nozīmē – pēc noteiktā termiņa beigām būs jāatdod tikai tik, cik aizņēmies. Piemēram, ja būsi noformējis 100 eiro lielu kredītu uz 30 dienām, pēc termiņa beigām tieši tik arī būs jāatdod – ne centa vairāk.

Savukārt, aizņemoties atkārtoti, būs jāmaksā arī procenti. Taču aizdevēju pastāvīgos klientus gaida citas priekšrocības, piemēram, dalība dažādās akcijās un lojalitātes programmās. Esiet atbildīgs aizņēmējs, kā jau vairums, kuri aizņemas un saprot, kāpēc aizņēmās!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *