MOPS UN PAKLĀJS NODROŠINA TĪRĪBU IKVIENĀ TELPĀ

mops berendsenBerendsen jāmin kā viens no zināmākajiem uzņēmumiem Latvijas teritorijā paklāju servisā. Lai arī tas galvenokārt zināms ar savu paklāju servisu, iespējams nomāt tādas lietas kā mops (darbarīks grīdas uzkopšanai), kokvilnas dvieļus un tualetes higiēnas līdzekļus. Skaidrs ir viens — neatkarīgi no nepieciešamības, Berendsen piedāvā augsta līmeņa piedāvājumus, kas palīdz ietaupīt laiku un naudu, kā arī uzlabos kārtību un tīrību jūsu darba vidē!

Mops — kas tas ir?

Mops nodrošina vienkāršu grīdas uzkopšanu, nepadarot to mitru. Mopa izveidē tiek izmantota speciāla kokvilnas dzija, apstrādāta ar specifisku vielu, kas ļaus ļoti ērti savākt netīrumus.  Turklāt mops var tikt izmantots it visur, ņemot vērā tā izmantošanas ērtumu. Tādā veidā izvairīsieties gan no putekļiem, gan grīdas segumu nolietojuma. Kā arī — mops tiek ražots dažādos izmēros: 46, 56 un 110 centimetru platumā. Mops palīdzēs nebojāt grīdu, ja salīdzinām ar parastajām lupatām, kā arī atļaus ieekonomēt laiku ērtās konstrukcijas dēļ. Vairāk par mopiem lasi šeit!

Paklāji Rīgā — plašā izvēlē Berendsen

Kā Berendsen pamatpiedāvājums minami paklāji Rīgā. Klientiem tiek sniegta liela paklāju izvēle: neilona un kokvilnas maināmie paklāji; paklāji ar uzņēmu zīmoliem, uzrakstiem un attēliem; drošību nodrošinošie komforta paklāji; sarkanie paklāji svētkiem, un jebkuri citi grīdas segu varianti, kādus vien spējat iedomāties. Paklāji Rīgā un pārējos reģionos pieejami, gan zvanot uz firmas mājaslapā atrodamajiem tālruņa numuriem, gan izmantojot ļoti vienkāršo sazināšanās formu turpat mājaslapā Berendsen.lv. Piesakoties šiem pakalpojumiem, iespējams ietaupīt laiku un naudu un padarīt pievilcīgāku un tīrāku darba vidi!

Dizaina paklāji ļaus telpām kļūt personiskākām

Dizaina paklāji savukārt ļaus atstāt paliekošu iespaidu, tajā pašā laikā nezaudējot spēju aizsargāt grīdu un savākt netīrumus. Uzņēmuma piedāvājumā pieejami dažādi ar svītrām un rakstiem rotāti dizaina paklāji, viesu sagaidīšanai derēs dizaina paklāji ar uzrakstu «Laipni Lūdzam», bērnudārziem, skolām un sporta iestādēm piestāvēs paklājs, uz kura ir «Klasītes», konditorejām atbilstošākie ir dizaina paklāji ar kafijas krūzi. Jāpiemetina — dizaina paklāji nomājami plašās krāsu un izmēru variācijās, nodrošinot, ka katrs spēs atrast piemērotāko paklāju!

Dažādas higiēnas preces katrām vajadzībām

Taču paklāji Rīgā un citās Latvijas pilsētās, kā arī mops nav vienīgie produkti, kurus iznomā Berendsen. Tā, piemēram, Berendsen piedāvājumā atrodamas dažādas higiēnas preces — dažādi dozēšanas trauki, papīra salvešu, ruļļu un tualetes papīra turētāji, miskastes, gaisa atsvaidzinātāji, kā arī virkne citu produktu. Kopumā uzņēmuma piedāvajumā iespējams atrast vairāk kā 10 vairāku veidu higiēnas preces, bet 10 krāsas, kurās visas šīs iekārtas pieejamas, ļaus izveidot tieši tādu toņu kombināciju, kādu vēlaties.

http://www.berendsen.lv/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *