MIRKLIS ATPŪTAI, MIRKLIS SAJŪTĀM

Ja sapņojat aizvadīt vienreizēju nedēļas nogali elegantā viesnīcā jaukā vietā pašā ezera krastā, viesnīca Baltvilla būs nekļūdīga izvēle! Viesnīca Baltvilla – tas ir kas vairāk par jauku vietu, kur lieliski atpūsties draugu lokā, vienatnē, ar ģimeni. Viesnīcā Jums ir pieejami skaistumkopšanas pakalpojumi, lieliskas pastaigas, konferenču zāles, Baltvilla restorāns. Mūsu viesnīcā varēsit parūpēties par savu veselību – rehabilitācijas centrs nodrošina tādus pakalpojumus kā sāls terapija, fizioterapija, sporta nodarbības, ergoterapija.

KONFERENČU ZĀLES TIEŠI JUMS!

Viesnīca Baltvilla nodrošina labiekārtotas un ar visu nepieciešamo tehniku aprīkotas konferenču zāles dažādu pasākumu sarīkošanai. Konferenču zāles ir piemērotas gan maziem, gan lieliem pasākumiem ar dažādu dalībnieku daudzumu. Viesnīcā ierīkotas trīs konferenču zāles – Oranžā zāle, Zaļā zāle, Dzeltenā zāle, ikvienā no tām būs iespējams uzņemt atšķirīgu pasākumu dalībnieku daudzumu. Mūsu piedāvātās konferenču sarīkošanas iespējas noder gan organizācijām, gan uzņēmumiem pasākumu un semināru rīkošanai.

REHABILITĀCIJAS CENTRS – PLAŠAS VESELĪBAS UZLABOŠANAS IESPĒJAS

Mūsu viesnīcā strādā rehabilitācijas centrs, kurā apmeklētājiem tiek piedāvāts plašs pakalpojumu spektrs – fizikālās terapijas procedūras, fizioterapija, ārstnieciskā masāža un daudz kas cits kā bērniem, tā arī viņu vecākiem. Mūsu rehabilitācijas centrs rūpējas arī par veselības profilaksi, tādēļ tajā notiek dažādas sporta nodarbības, par piemēru, joga iesācējiem, aerobika, topošo māmiņu vingrošana, pilates. Tomēr viesnīca Baltvilla – tā nav tikai rehabilitācijas centrs un viesu uzņemšana, šeit pieejamas arī Baltvilla restorāns, konferenču zāles, skaistumkopšanas kabinets.

FIZIOTERAPIJA JŪSU VESELĪBAI

Fizioterapija ir kustību terapijas metode, kas ietver ārstniecisko vingrošanu, speciālas tehnoloģijas, manuālo terapiju. Fizioterapija ir ļoti būtiska cilvēka veselībai, jo tā palīdz saglabāt kustīgumu un fizisko neatkarību. Fizioterapija palīdz tikt galā ar tādām problēmām kā kustību traucējumi, locītavu un muskuļu saslimšanas, tūska, sāpes. Fizioterapija, ko sniedz viesnīca Baltvilla, ietver tādus pakalpojumus kā ārstnieciskā vingrošana, klasiskā masāža, teipošana. Fizioterapija, kas ietver ārstniecisko vingrošanu, der gan veselības profilaksei, gan ārstēšanai, gan vispārējās fiziskās sagatavotības uzlabošanai. Vairāk lasi te!

BALTVILLA RESTORĀNS – LIELISKA VIETA GARDAI MALTĪTEI!

Baltvilla restorāns piedāvā patīkamā gaisotnē baudīt gardus, interesantus, pārsteidzošus ēdienus, kas piederīgi Vidusjūras virtuvei. Viesnīca Baltvilla ļaus Jums baudīt gan lietišķas vakariņas, gan romantisku vakaru, gan atpūtu draugu lokā, jo Baltvilla restorāns piedāvā daudzveidīgas iespējas un maltītes.

VIESNĪCA BALTVILLA – DAUDZVEIDĪGAS IESPĒJAS BALTEZERA KRASTĀ

Viesnīca Baltvilla piedāvā lieliskas atpūtas un jaukas laika pavadīšanas iespējas jebkuram – gan konferenču un pasākumu dalībniekiem, gan individuāliem viesiem, gan grupām. Ienāciet viesnīcas mājaslapā www.baltvilla.lv un uzziniet visu par visām mūsu veselības uzlabošanas un atpūtas iespējām, kā arī sniegtajiem pakalpojumiem. Izvēlieties kvalitatīvu servisu un rūpes par Jums visā uzturēšanās laikā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *