MEKLĒJIET IZDEVĪGUS ŽOGU RISINĀJUMUS TVORA.LV!

plastmasas žogi, tvora.lvUAB “Tvora” firma sniedz klientiem iespēju pasūtīt sētas, ko pielāgot ikvienas privātteritorijas vai pagalma un jūsu īpašuma nepieciešamībai. Ielūkojieties uzņēmuma mājaslapā Tvora.lv. Moderni un klasiskā stila sētu risinājumi, kuri jūsu teritoriju aizsargās no svešiem skatiem un sniegs drošību.

Uzņēmums UAB “Tvora” klientiem piedāvā atšķirīgu veida sētu izgatavošanu un ierīkošanu.

– Metāla žogu veidošanā tiek izmantoti cinkota pārklājuma metāla profili, kas nodrošina žogam lielu ekspluatācijas periodu.

– Klasiska koka žogs privātmājai, bērnudārzam, biroja ēkai u.c. no Somijas priedes koksnes . Dodot priekšroku šim variantam, jūs varēsiet izvēlēties dēlīšu pozīciju – vertikālā vai gulošā plaknē.

– Skandināvu dizaina akmens sētas, ko varēs konstruēt gan kā sētas paneļus, gan stilistiskus akcentus sētā statiska staba vai atbalsta plaknes vietā.

Lauku teritorijas, ganību teritorijas iežogošanai ir ieteicams ir jau Amerikā popularitāti ieguvušais plastmasas veida sētas variants. Tam ir zemas izmaksas un salīdzinoši vienkārša uzstādīšana. PVC žogs labi pretojas ārējo apstākļu nelabvēlīgajai ietekmei un spēj saglabāt ļoti labu vizuālo izskatu pat 50 gadu garumā. Uzņēmuma mājaslapā Tvora.lv varēsiet izraudzīties arī lielu laukumu iežogojumus – metāla stiepļu sētas. Tie ir ļoti labi atbilstoši zonas pasargāšanai no meža dzīvniekiem un nepiederošām personām.

Tvora.lv izgatavo ne tikai žogus, bet arī tiek izgatavotas sētas vārtu sistēmas, ko pielāgo jebkura klienta vajadzībai. Izvēlē bīdāmie, veramie, automātiskie sētas iebraucamie vārti, kā arī ieejas sētas vārtiņi. Firmas profesionāļi veic arī pagalma, dārza iekārtošanas darbus, ražo akmens frakcijas puķupodus, kas dārzā radīs akcentu un paspilgtinās kopējo īpašuma ainavu. Interesējieties par optimāliem sētas risinājumiem pie uzņēmuma Tvora.lv ekspertiem – teritoriju sētu ražošana un ierīkošana pēc individuālajiem pasūtījumiem!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *