Kvalitatīva un teicami aprīkota trenažieru zāle sekmēs labu treniņu rezultātu sasniegšanu

Ja tiek iegādāts sporta kluba abonements, Jums būs pieeja šādām treniņu zonām trenažieru zāle, aerobikas nodarbības un funkcionālais treniņš. To visu varēsiet izbaudīt, ja izmantosiet visas iespējas, ko piedāvā fitnesa klubs. Sporta klubs ir labiekārtots arī ar karsēšanās telpām. Pirts ir kopēja, tas nozīmē, ka abiem dzimumiem būs jākarsējas vienuviet. Līdzās sporta zālei ir atpūtas zona, kur baudpilni baudīt tēju.

Aerobikas nodarbības ir piemērotas abiem dzimumiem

Sporta kluba abonements ir atbilstošs gan sievietēm, gan vīriešiem. Trenažieru zāle ir labiekārtota gan tehniski, gan vizuāli. Fitnesa klubs nodrošina, ka sportojot svaigs gaiss ir brīvpiekļuvē, jo tas neļauj ķermenim sagurt skābekļa trūkuma dēļ. Sporta klubs ir aprīkots ar augsta līmeņa ventilāciju, jo pilnīga gaisa apmaiņa tiek veikta vairākas reizes stundā. Aerobikas nodarbības pulcē gan sievietes, gan vīriešus, taču funkcionālais treniņš ir saskaņojams zālēs ar augstu klimata kontroles sistēmu.

Funkcionālais treniņš un aerobikas nodarbības parasti notiek divās dažādās telpās. Sporta klubs nodrošina, ka grupu nodarbības uz body bike notiek speciālā grupu nodarbību zālē. Fitnesa klubs ir aprīkots ar velotrenažieriem no vācu ražotāja “Tomahawk”. Tāpat trenažieru zāle ir iekārtota, vadoties pēc labākajām ASV un Kanādas tražieru zāļu aprīkojuma tradīcijām. Sporta kluba abonements nodrošinās, ka jutīsieties labāk ik dienas, vienlaicīgi samazinot lieko svaru.
Bioloģiski ir iekārtots, ka metabolisms ir aktīvāks rīta stundās, bet dienas otrajā pusē – aktivitāte samazinās, tāpēc funkcionālais treniņš un aerobikas nodarbības ir jātrenējas no rīta puses. Jāņem vērā, ka sporta klubs un trenažieru zāle ir atvērti arī vakaros, kas palīdz vielmaiņas procesiem arī dienas otrajā pusē strādāt aktīvāk. Sporta kluba abonements ir labs risinājums tad, ja vēlies būt formā. Tādējādi sevi uzturēt formā ir ne tikai labi, bet arī veselīgi un to sekmē augsta līmeņa fitnesa klubs.

Fitnesa klubs – risinājums arī jaunajām māmiņām

Sporta kluba abonements garantē plašu aktivitāšu klāstu:

 • STEP vingrošanas nodarbības notiek izmantojot regulējama augstuma platformu (organizē fitnesa klubs);
 • Stepa treniņu laikā izkustās viss ķermenis (organizē sporta klubs un tā trenažieru zāle);
 • STEP ir labs sporta veids visa ķermeņa uzturēšanai formā (veiktspējīgāks nekā aerobikas nodarbības);
 • VARIO treniņos īpaša uzmanība tiek veltīta elpošanai, sirdij un muskulatūrai (līdzīgs kā funkcionālais treniņš).

Fitnesa klubs ar lieliski labiekārtotām telpām un personālsasatāvu veicinās efektīvu sportošanu.|Papildus iespējas ikvienam klientam, kuram ir Sporta kluba abonements:

 • CORE nodarbības ir augstas fiziskās slodzes aerobikas nodarbības, kas teicami sekmē sirdsdarbību (tāpat kā funkcionālais treniņš);
 • FAT BURNER nodarbībās ir ilgstoša, salīdzinoši augsta fiziskās slodzes intensitāte. Šīs nodarbības palīdz zaudēt lieko svaru un stiprināt organismu.
 • ABS + Stretch nodarbībās tiek stiprināta vēdera preses, muguras, sānu muskulatūra.

Paaugstini ķermeņa tonusu ar pilnvērtīgām sporta nodarbībām! Gan trenažieru zāle un fitnesa klubs, gan sporta klubs palīdzēs ķermeņa sakārtošanu.|Interesantas nodarbības ikvienam, neatkarīgi no dzimuma, ko garantē sporta kluba abonements:

 • pilates vingrojumu sistēma sniedz labsajūtu un emocionālo pacēlumu, kā arī teicamu ķermeņa stāvokli;
 • “total body workout” treniņi ietver spēka vingrojumu kompleksu ķermeņa reljefa veidošanai;

Gadījumā, ja agrāk nav sportots, labi piemērotas nodarbības ir veselības vingrošana, pilates, joga vai kalnatlētika. Tāpat pie mums ir pieejami:

 • Trenažieru zāle, kurā notiek funkcionālais treniņš;
 • Fitnesa klubs, kurā tiek īstenotas aerobikas nodarbības.

Sporta klubs – vieta Tavai fiziskajai izaugsmei!}

Sporta kluba abonements ietver dažādas iespējas, piemēram:

 • reižu abonements (iekļauj konkrētu treniņu skaitu),
 • laika abonements 1, 3, 6 vai 12 mēnešiem.

Trenažieru zāle un pilates, aeorobikas nodarbības un funkcionālais treniņš – tās ir tikai dažas iespējas, ko garantē sporta klubs. Iepazīsties ar bonusiem, ko piedāvā fitnesa klubs! Sporto jau tagad un baudi augļus ilgtermiņā!

Sporta kluba abonements (ietverts: trenažieru zāle, fitnesa klubs un sporta klubs) – iespēja sevi uzturēt lieliskā formā!