Kur atrast oriģinālas dāvanas?

dāvanaDzimšanas dienas, vārda dienas, kāzu gadadienas un citi svētki ir daļa no mūsu dzīves. Un, kas gan ir svētki bez dāvanām? Tomēr bieži vien dāvanu iegāde nav nemaz tik vienkārša, īpaši, ja ir vēlme uzdāvināt kaut ko, kas vairos patīkamas emocijas, nevis putēs plaukta tālākajā nostūrī. Diemžēl šobrīd, kad visa kā ir daudz, ar kaut ko oriģinālu gaviļnieku pārsteigt kļūst arvien sarežģītāk. Tādēļ jāmeklē interesantas dāvanas, kas paliks atmiņā vēl ilgi pēc to pasniegšanas. Viens no variantiem ir piedzīvojumu dāvana.

Daudz un dažādas dāvanu idejas vari atrast internetā – tur pieejamas dažādas interesantas dāvanas. Piemēram, ja dāvana vajadzīga sievietei, vari uzdāvināt SPA vai masāžas salona apmeklējumu, fotosesiju vai gardēžu vakariņas. Atkarībā no interesēm un iespējām, noderīgas var būt arī citas dāvanu idejas, piemēram, laba dāvana var būt lidojums ar lidmašīnu vai lēciens ar izpletni. Lai arī kāda būtu izvēle, šāda veida dāvana sniegs nebijušas sajūtas un ļaus gūt pozitīvas emocijas.

Kartings un šaušana – labas dāvanas vīrietim

Meklējot interesantas dāvanas vīriešiem, jāņem vērā, ka viņiem patīk izaicinājumi. Tieši tādēļ tādas aktivitātes kā kartings vai šaušana, ir ideāli piemērotas dāvanas vīrietim. Tagad kartings piedzīvojis ļoti lielu populariāti – kartings pieejams vairākās trasēs visā Latvijā, kas ik dienas pulcē azartiskus braukt gribētājus. Turklāt kartings var būt lieliska atpūta kā vienatnē, tā divatā vai pat draugu lokā. Kartings iecienīts arī darba kolektīvu vidū. Tiem, kuriem patīk azarts un ātrums, kartings būs piemērota dāvana.

Vēl viens azartisks piedzīvojums – šaušana, kas arī var būt kā pārsteidzoša dāvana. Mūsdienās dažādās izklaides vietās pieejama gan šaušana ar loku, gan šaušana ar kara ieročiem, tāpat daudzu iecienīta ir šaušana ar arbaletu. Tuklāt šaušana var būt arī kādas militāras spēles sastāvdaļa. Arī šaušana ir lieliska izklaide gan vienatnē, gan lielākā kompānijā.

Protams, lielisks variants, ja tiek meklētas dāvanas vīrietim, ir ne vien kartings vai šaušana, bet arī citi piedzīvojumi, piemēram, brauciens ar Lamborghini Gallardo vai krosa motociklu, Pokera spēles apmācība vai kāda cita prātā paliekoša aktivitāte. Iespēju ir daudz – atliek tikai izvēlēties, kuras dāvanas vīrietim būs atbilstošākās.

Ar ko iepriecināt bērnus?

Savukārt, ja vajadzīgas dāvanu idejas bērniem, kā interesantas dāvanas var kalpot, piemēram, zīmēšanas kursi, boulinga ballīte vai ūdens bumbas piedzīvojums – lietas, kas garantē jautrību vai iespēju apgūt jaunas prasmes.

Nav būtiski, vajadzīgas dāvanas vīrietim, sievietei vai bērnam, rīkosies pareizi, ja piemeklēsi kādu gaviļniekam saistošu aktivitāti. Smelies labākās dāvanu idejas un piepildi sapņus, iepriecinot ar lielisku dāvanu!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *