Kredīta līnija Tavam remontam

Nekad jau nevar paredzēt, cik īsti naudas būs vajadzīgs kā mašīnas, tā arī dzīvokļa remontam. Tad pilnīgi noteikti ideāls variants ir kredītlīnija, jo klients pats var noteikt tās apjomu un termiņu!

Sāksim jau ar to, ka tā pieejama tikai tad, ja esi vismaz 18 gadus vecs, lai gan citiem kreditoriem noteiktais vecuma ierobežojums ir 20 gadi, tas ir jāskatās pie katra uzņēmuma atsevišķi. Tālāk var teikt to, ka nauda, ko vari noteikt, ir no dažiem simtiem līdz pat vairākiem tūkstošiem eiro, turklāt termiņu arī vari noteikt uz vairākiem gadiem, piemēram, uz diviem, bet tas atkarīgs no katra paša vēlmēm un iespējām. Tas ir pats unikālākais, kas var būt – klients pats nosaka, kāda būs kredītlīnijas summa un termiņš, tāpēc pats var visu kontrolēt. Bet zini, kas ir vēl brīnišķīgāk? Šī kredīta forma garantē to, ka, ja nu gadījumā Tu nebūsi izmantojis ne centu no izvēlētās un saņemtās summas, tad nekas nebūs jāmaksā! Tas tāpēc, ka kreditors naudu nebūs zaudējis, un sadarbība būtībā nebūs notikusi. Ja nav nepieciešama visa summa – tā nav jāizmanto, var iztērēt tikai tik, cik konkrētajā situācijā un brīdī vajag! Arī procenti tiek aprēķināti tikai no tās summas, ko esi iztērējis, nevis no tās, ko esi aizņēmies, tāpēc nebūs nekāda veida pārmaksāšanas! Tas nozīmē, ka gada procentu likmes ir krietni vien izdevīgākas, kā, piemēram, tā ierastajiem ātrajiem un patēriņa kredītiem.

Vienā mēnesī izmantotā kredītlīnijas summa ir jāatmaksā – to var darīt gan pilnā apmērā, gan samaksājot, minimālo noteikto summu. Tiklīdz tas ir izdarīts, klients atkal var izmantot sev piešķirtos naudas līdzekļus pēc savām vēlmēm, jo nav arī jānorāda konkrēts lietošanas mērķis, saglabājot konfidencialitāti. Vēl svarīgi, ka piešķirtā nauda būs Tavā rīcībā 24/7, kā tas nav ar citiem kredītu veidiem, jo tos nav iespējams saņemt, piemēram, svētku dienās vai brīvdienās, kad bankas ir ciet, bet nebanku kreditori, iespējams, nepiedāvā savus pakalpojumus. Kaut vai to var izmantot reizēs, kad ir iztērēta alga, bet vēl ir palikušas pāris dienas līdz jauniem ikmēneša ienākumiem. Tas nebūt nav svarīgi, galvenais, ka ir iespēja saņemt papildus naudu, ja ir tāda vajadzība!

Jārēķinās, protams, ar to, ka kreditors pārbaudīs visu standarta procedūrās pieprasīto informāciju, proti, kredītvēsturi, ikmēneša ienākumi regularitāti un apjomu, kā arī personas datus, lai pārliecinātos, ka piešķirto naudas summu, nebūs jāzaudē uz visiem laikiem. Kredītlīnija, piemēram, ļauj cilvēkiem izmantot interneta kredītus tieši tik lielā apjomā, cik viņiem nepieciešams, lai nebūtu jāaizņemas vairāk, kā vajadzīgs, un šo aizdevumu palielināt kaut vai 10 reizes līdz noteiktam limitam, kuru jums uzstāda kredītiestāde.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *