KOLEKTĪVS TO NOVĒRTĒS – DROŠU DARBA VIDI

Darba inspekcija informē, ka pērn valstī dažādos nelaimes gadījumos darbā pavisam cieta 1 763 nodarbinātie, no kuriem 41 gāja bojā un 213 guva smagas traumas.

Civilā aizsardzība – tikpat svarīgi ir būt sagatavotam nestandarta scenārijos. Civilā aizsardzība sniedz skaidru rīcības plānu visdažādāko katastrofu brīžos. Darbinieki vadīsies atbilstoši izstrādātajam plānam , kā rezultātā veiksmīgāk uzveiks notikušo nelaimi. Tātad, ja civilā aizsardzība būtiska arī Tavā uzņēmumā, uztici to FN-SERVISS komandai – civilā aizsardzība un tās plāns nozīmēs vēl lielāku drošību.  Uzzini vairāk- http://fnserviss.lv/kursi-160-stundas-civila-drosiba-un-aizsardziba/!

Darba drošība ir neatsverama darba dienas daļa, kas ir aktuāla un svarīga visiem strādājošajam.

Neatkarīgi no tā, kādā sfērā darbojas uzņēmums, darba drošība ir svarīgs aspekts ikvienā no tiem. Tieši tādēļ būtiski par to parūpēties savlaicīgi – pirms noticis negadījums.

Prognozes nav iepriecinošas – saskaņā ar informāciju, kuru devusi darba inspekcija, darbā cietušo skaitam ir tendence pieaugt.

Kā liecina informācija, kuru sniegusi darba inspekcija, beidzamos dažos gados darba vidē notikušo nelaimes gadījumu skaits pieaudzis par vairāk kā 40 %.

RŪPES PAR UGUNDROŠĪBU SAVĀ UZŅĒMUMĀ UZTICI FN-SERVISS

Ugunsdrošība – ar nožēlu ugunsdrošība kļūst nozīmīga vien tad, kad medijos lasa par traģiskām ugunsnelaimēm vai nelaime piemeklējusi pašus. Lai  traģiskas sekas, ugunsdrošība ir būtisks faktors katrā uzņēmumā. Lai ugunsdrošība uzņēmumā būtu augstā līmenī, ir vērtīgi to uzticēt profesionāļiem.

Lai rūpētos par tādu lietu kā uzgunsdrošība, būtiski ne tikai aprīkot telpas ar visu nepieciešamo aprīkojumu, bet arī uzkrāt zināšanas un tās pielietot arī savā ikdienā. Ļauj, lai ugunsdrošība ir prioriāte arī Tavā uzņēmumā!.

Vides aizsardzība – ikvienas saimniecības ietekmē mēs aiz sevis atstājam mazāku vai lielāku ietekmi uz apkārtējo vidi.

 Absorbentu materiāliem un dažādiem līdzekļiem, kā arī izstrādātiem preventīviem pasākumiem, ir jābūt katra uzņēmuma rīcībā, lai ar lepnumu varētu teikt: “Vides aizsardzība ir mūsu prioritāte!”

Rūpējies par šo nozīmīgo aspektu kopā ar FN-SERVISS , kas ieteiks labākos risinājumus, lai vides aizsardzība Tavā uzņēmumā būtu augstā līmenī. Vides aizsardzība un ar to saistītie pasākumi ļaus arī spodrināt uzņēmuma tēlu.

FN-SERVISS – TAVS PALĪGS RŪPĒS PAR DARBA DROŠĪBU

Esi sastapies ar darba drošības jautājumiem? Sazinies ar Baltijas valstīs top kompāniju FN-SERVISS, kura pieredzes bagātais kolektīvs sniegs konsultācijas Jums vajadzīgajā jomā. Neatkarīgi no tā, kas ir nepieciešams – ugunsdrošība, civilā aizsardzība, vides aizsardzība vai darba drošība, FN-SERVISS sniegs nepieciešamo palīdzību.

Darba inspekcija apkopo datus par visiem oficiālajiem un reģistrētajiem nelaimes gadījumiem darba vietā, taču daudzi paliek neatklāti. Darba drošība, civilā aizsardzība, ugunsdrošība un vides aizsardzība ir jebkura atbildīga saimniecības darbības prioritātes.

Kopā mēs varam vairāk, jo kopā mēs varam celt ne tikai sabiedrības atbildības līmeni darba vietā, bet arī pozitīvā ziņā ietekmēt Darba inspekcijas gada pārskatu, kā arī samazināt tajā pieaugošo negadījumu skaitu darba vietā. Ugunsdrošība, civilā aizsardzība, vides aizsardzība un darba drošība, kā arī citi risinājumi arī Tavā uzņēmumā – izvēlies FN-SERVISS !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *