Ko piedāvā Berendsen?

Berendsen produktiPaklāji, mopi, higiēnas preces – ja Jums vajadzīga kāda no attiecīgajām lietām, Berendsen pavisam noteikti varēs piedāvāt vajadzīgo.

Mops grīdas mazgāšanai ir patiešām ērti izmantojams un noderīgs. Pateicoties īpašajam materiālam, no kura tas izgatavots, mops ar statiskās strāvas palīdzību pievelk praktiski visus putekļus. Mops grīdas mazgāšanai ir derīgs gan sausajai uzkopšanai, gan mazgāšanai, kā arī jāpiemin to dažādie izmēri – mājas uzkopšanai būs piemēroti 46 cm un 56 cm mopi, bet apjomīgākām ēkām – 110 cm mops. Mops grīdas mazgāšanai var tikt izmantots it visur –  slimnīcās, moteļos, tirdzniecības iestādēs, kā arī mājās.

Uzzini vairāk- http://www.berendsen.lv/produkti!

BERENDSEN PRODUKTI – PROFESIONALITĀTE, KURAI UZTICĒTIES

Berendsen produkti ir ļoti dažādi – neatkarīgi no tā – Jums vajadzīgi gaisa atsvaidzinātāji, mopi, atkritumu tvertnes vai papīra salvešu turētāji, atrast to iespējams Berendsen piedāvājumā. Berendsen produkti ir patiešām gaumīgi, kā arī kvalitatīvi, kas padara tos plaši pielietojamus. Kad vēlaties, lai Jūsu darba vai mājas vide ir higiēniska un skaista, Berendsen produkti lieti noderēs!

DVIEĻU TURĒTĀJS – IERĪCE, KAS ĻAUJ JŪSU ROKĀM BŪT PERFEKTI TĪRĀM

Ja gribat, lai rokas pēc katras mazgāšanas reizes būtu nevainojami tīras, dvieļu turētājs var palīdzēt. Katrs dvieļa rullis sniedz iespēju noslaucīt rokas 100 reizes, turklāt rulli pēc tam var izmazgāt aptuveni 100 reizes. Tādējādi dvieļu turētājs ir gan efektīvs, gan arī draudzīgs apkārtējai videi. Ja vēlaties, lai arī Jūsu darba vietā vai mājās ir dvieļu turētājs, izvēlaties Berenedsen!

DIZAINA PAKLĀJS – UZLABOJIET SAVA UZŅĒMUMA TĒLU

Dizaina paklājs ir no neilona šķiedras radīts paklājs ar īpašu dizaina risinājumu – tas spēs piesaistīt apkārtesošo skatienus. Berendsen piedāvājumā pieejami dažādi šāda veida paklāji, teiksim, ”Laipni Lūdzam” dizaina paklājs sarkanā, brūnā un pelēkā tonī , dizaina paklājs ar kafijas krūzi un citu veidu paklāji. Dizaina paklājs ir noderīgs gan no praktiskās, gan reprezentatīvās puses.

HIGIĒNISKU VIDI DARBĀ UN MĀJĀS NODROŠINA ATBILSTOŠAS HIGIĒNAS PRECES

Higiēnas preces ir neatņemama tualetes komponente. Dažādu veidu higiēnas preces (roku dezinfekcijas putas, gaisa atsvaidzinātāji utt.) atrodamas vietnē www.berendsen.lv, un, kas nav mazsvarīgi, katra no ierīcēm pieejama vairākos toņos – tātad attiecīgās higiēnas preces var pieskaņot ikvienas tualetes interjeram. Higiēnas preces ne vien pilda savu tiešo funkciju – tās rada patīkamu atmosfēru un papildina telpas dizainu.

Vēlaties, lai Jūsu tualetē vienmēr būtu tīrība? Berendsen produkti Jums lieliski palīdzēs – pārliecinieties par to uzņēmuma mājaslapā www.berendsen.lv!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *