KANVAS PĒC INDIVIDUĀLA PASŪTĪJUMA – CANVASWAY.COM

kanvasKanva – tas ir mūsdienīgs mākslas darbs, kurā fotogrāfija pārtop skaistā gleznā. Šādas foto gleznas iederēsies dažāda veida interjeros – vai tas būtu mājoklis, birojs vai krodziņš. Būtiski, ka bildes uz auduma tiek uzdrukātas ar īpašām krāsām, kas arī nodrošina labu kanvas kvalitāti.

Kanva var ne tikai lieliski papildināt mājas interjeru, bet arī kļūt par oriģinālu dāvanu svētkos! Viena no opcijām iegādāties kanvu , ir ieskatīties canvasway.com.
Canvasway.com piedāvājumā ne tikai jau gatavas foto gleznas, bet arī iespēja tās izgatavot pēc individuāla pasūtījuma.
Canvasway.com kanvu izveidē izmanto tikai augstākās kvalitātes drukas krāsas un materiālus, tādā veidā nodrošinot augstu kvalitāti. Jāpiebilst arī, ka, pasūtot kanvu pie canvasway.com, par piegādi nebūs jāsatraucas – to nodrošinās kompānija.
Kā jau minēts, Canvasway.com piedāvā iespēju gan izveidot individuālu kanvu, gan arī izvēlēties jau kādu no gatavajām kanvas gleznām. Pateicoties 3D vizualizācijai, ir vienkāršāk gan izvēlēties nepieciešamos kanvas parametrus, gan arī gūt labāku priekšstatu par to.
Katru, kurš iecerējis iegādāties kanvu, bez šaubām interesēs tās izmaksas. Kanvas cena atkarīga no tādām niansēm kā izmērs, kanvas veids, malu attiecības un citiem. Jāpiemin, ka tiek nodrošinātas arī regulāras akcijas un atlaides, kas šo piedāvājumu padarīs vēl pieejamāku.
Fotogleznas var kļūt par lielisku dāvanu. Canvasway.com pastāv iespēja ne vien pasūtīt vai iegādāties konkrētu kanvu, bet arī uzdāvināt dāvanu karti. Tā ļaus saņēmējam pašam izvēlēties sev vēlamo kanvu.
Svarīgi, ka kanvas izgatavošana notiek, izmantojot kvalitatīvu audumu, kas ir izturīgs pret mitrumu, nodilumu, nobrāzumiem un UV gaismu.
Lai kanvas kalpotu lieliski, nozīmīga ir arī to kopšana – vēlams to veikt, notīrot tās virsmu ar mīkstu drānu. Tāpat jāpiemin, ka kanva tiek apstrādāta ar laku. Tā aizsargās kanvu no putekļiem un UV starojuma.
Kanvas gleznas tiek izgatavotas aptuveni 1līdz 2 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas. Savukārt to piegāde notiek 2 līdz 5 dienu laikā . Pateicoties salīdzinoši ātrajam kanvas izveides laikam , kanva var kļūt par pārsteidzošu dāvanu vai vienkārši interjera priekšmetu pat tad, ja tiek pasūtīta burtiski beidzamā brīdī.
Mūsdienīgi risinājumi, augsta kvalitāte, ātra un ērta piegāde – lieliskas kanvas meklē canvasway.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *