Kādēļ ir nepieciešami tvaika nosūcēji?

tvaika nosūcēji 1a.lvLai arī tā nešķiet, bet tvaiku nosūcējs ir viena no svarīgākajām ierīcēm virtuvē. Tas sastāv no kupola vai cita veida „uztveršanas zonas” un ventilatora vai ventilatora motora, kas izvada tvaikus un smaržas, kas rodas ēdiena gatavošanas procesā. Pateicoties tam tvaika nosūcēji atbrīvo gaisu un palīdz radīt patīkamu vidi virtuvē un arī atvieglo tīrīšanas darbus. 

Ko dara tvaika nosūcējs?

 Vai esat tīrījuši virtuvi, kurā tiek gatavots ikdienu? Tad Jūs noteikti esat pazīstami ar situāciju, kad ir tik grūti atbrīvoties no lipīgajiem tvaikiem, kas uzkrājas uz virtuves iekārtas skapīšiem, plīts vai citiem priekšmetiem, kas atrodas tuvu gatavošanas zonai. Viena no tvaiku nosūcēju priekšrocībām ir arī fakts, ka tiek bloķēti visi ēdiena tauki, pirms tie spēj uzkrāties uz virsmām un sagādā galvassāpes to tīrīšanas procesā.

 Ikviens profesionāls pavārs Jums pateiks, ka gatavošana bez tvaika nosūcēja ir diez gan neērts process. Karstums, tvaiks, smakas un dūmi, kas nāk tieši uz Jūsu seju gatavošanas procesa laikā var patiešām izvest no pacietības. Tā vietā tvaika nosūcēji, ja tie ir pietiekami spēcīgi, spēj uzturēt vienmērīgu svaigā gaisa plūsmu. Tas ir iemesls, kāpēc katra profesionālā virtuve izmanto pat vairākus tvaika nosūcējus.

Eksperimentē ar ēdieniem un nebaidies par nepatīkamām smakām

 Pateicoties tvaika nosūcējam Jums ir arī brīvība un iespēja eksperimentēt dažādu ēdienu gatavošanā. Tā ir iespēja izmēģināt gatavot visas lietas bez jebkāda uztraukuma, ka ēdiena smakas paliks telpā vēl vairākas dienas, jo, kad Jums ir pietiekami liels tvaika nosūcējs par to vairs nav jāuztraucas. Zivs, garšvielas, eksotiskie dārzeņi, mērces un viss pārējais var skaisti tik servēti galdā, virtuvē bez jebkādām smaržām.

Protams, nevar aizmirst arī par to, kā tvaika nosūcēji palīdz arī veselībai. Likvidējot lieko mitrumu gaisā un novēršot tauku uzkrāšanos, kas rada lipīgu virskārtu uz virtuves tehnikas un ir iemesls kāpēc rodas baktērijas un pelējums, svaigā gaisa pieplūdums telpā ir vitāli nepieciešams. Tas uzlabo gaisa kvalitāti un palīdz uzturēt tīru ne vien Jūsu virtuvi, bet arī rūpējas par Jūsu veselību.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *