Jaunākās ziņas Latvijā!

focus.lv zinu portalsJau labu laiku atpakaļ laikrakstus ir aizstājušas ziņas internetā, kur sabiedrība var iepazīties ar lielāku jaunumu apjomu un konkrētākiem izklāstiem.  Online var uzzināt visus jaunākos apskatus, turklāt reālā laikā, jo online viss izplatās zibenīgi – galvenokārt tieši informācija. Arī Latvijā ir dažādi jaunumu portāli, kuros ir atspoguļoti ikdienas notikumi lasītāju informēšanai, tajā skaitā pilnīgi jauns ziņu portāls latviešu un krievu valodā – Focus.lv.

Ziņu portāls Focus.lv sniedz iespēju uzzināt daudz aktuālas informācijas par sabiedrības jaunumiem, tehnoloģijām, finansēm, sporta notikumiem, auto, dzīvi un daudzām citām interesantām tēmām kā Latvijā, tā visā pasaulē. Focus.lv ir jauns neatkarīgs un autonoms ziņu portāls.  Atšķirībā no pārējiem Latvijas ziņu portāliem, Focus.lv saviem lasītājiem sniedz tikai vispusīgu saturu, koncentrējot vērību galvenokārt uz svarīgākajiem un konkrētajā brīdī aktuālākajiem notikumiem.  Zīmīgo nosaukumu portāls ir aizguvis no jēdziena “fokuss”, jo koncentrē uzmanību tikai uz nozīmīgākajiem notikumiem.  Ja ikdienā mēdzat lasīt ikdienas ziņas online, ziņu portālā Focus.lv varat atrast daudz noderīgu jaunumu par tās dienas aktuālajiem notikumiem.

Kā jau zināms – ar 2014.gada 1.janvāri Latvijā kā oficiālā valūta tiks ieviests eiro, bet Latvijas iedzīvotājiem jau ir bijis laiks, lai aprastu ar šo situāciju, tāpēc jau labu laiku preču un pakalpojumu cenas tiek uzrādītas kā latos, tā eiro. Lai izvairītos no problēmām gada beigās mainot skaidrā naudā palikušos latus uz eiro, visi tiek aicināti samainīt uzkrāto skaidro naudu jau tagad, jo uzkrātā valūta latos banku kontos tiks konvertēta uz eiro uzreiz.

Laiks, kad sabruka Maxima jumts un gāja bojā 54 personas, ir ne vien lielākā traģēdija, ko pieredzējusi Zolitūde, bet gan visa valsts kopš neatkarības atgūšanas.  21.novembrī notikusī traģisko notikumu gaita vēl aizvien netiek un arī netiks aizmirsta, jo iestādes aktīvi strādā pie tā, lai noskaidrotu visas vainīgās personas un lai nākotnē nekas tik absurds vairs nenotiktu. Par to kā risinās izmeklēšana un kas jauns ir atklāts var uzzināt portālā Focus.lv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *