IZDEVĪGA GALDU NOMA NO AKURĀTSPASAKUMS.LV  

galdu noma pasākumiemIkviens, kurš ir organizējis kādu lielāku vai mazāku pasākumu zina, ka tam nepieciešams piemērots aprīkojums. Ne vienmēr pirkt visu nepieciešamo ir atmaksājas, sevišķi, ja pasākumu organizēšana nav ikdiena. Tieši tāpēc labs risinājums būs aprīkojuma noma.

Sia ”Akurāts” ir pasākumu aprīkojuma serviss, kas piedāvā telšu, galdu, krēslu un cita aprīkojuma nomu . Neatkarīgi no tā, kāda ir plānotā pasākuma specifika, ar Akurāts nodrošinātajiem risinājumiem tas izdosies .

Viens no populārākajiem Akurāts sniegtajiem pakalpojumiem ir telts noma un galdu noma. Tiek piedāvātas dažādu  veidu teltis un nojumes visa veida pasākumiem, piemēram, gadatirgiem, pilsētas svētkiem vai kāzām. Tāpat tiek piedāvātas arī teltis ar logiem un papildus aprīkojumu- piemēram, galdiem un krēsliem. Nojumes noma- izdevīga iespēja izvēlēties tieši konkrētajam pasākumam piemērotu telti vai nojumi.

Izvēloties akurāts.lv telšu īri, darbinieki sniegs ne tikai konsultācijas, bet arī nodrošinās piegādi, uzstādīšanu un aizvešanu. Principā tas nozīmē, ka uzņēmums sniedz pilnu aprīkojuma servisu.

SALIEKAMĀ SKATUVE NO AKURĀTSPASAKUMS.LV – LIELISKS RISINĀJUMS TAVOS SVĒTKOS

Ja meklē labus un ērtus banketu krēslus kādam saviesīgam pasākumam, lielisks variants būs krēslu noma. Akurāts iznomātie banketu krēsli ir vienkārši un gaumīgi, tāpēc iederēsies praktiski jebkurā interjerā.

Pie Akurāts pieejami gan banketu galdi, gan arī galdi un soli dažādiem citiem pasākumiem. Galdu noma ir ērts risinājums dažādos notikumos .

Ja pasākumam vajadzīga skatuve, Akurāts ir padomājis arī par to. Piedāvājumā ietilpst saliekāmā skatuve, kas efektīvi papildinās ikvienu pasākumu.

Būtiski, ka skatuvi iespējams izvietot dažādos veidos- piemēram, kā taisnstūri vai L burta formā. Izvēloties piedāvātās skatuves nomu nebūs jāuztraucas par tās montāžu – par to parūpēsies Akurāts darbinieki.

SIA ”Akurāts” ir dibināts 2005. gadā, un šobrīd kļuvis par atzītu pasākumu aprīkojuma iznomotāju ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijā un Lietuvā. Firmai ir pieredze gan aprīkojuma nodrošināšanā lielos pasākumos-piemēram, festivālos un Dziesmusvētkos, gan arī privātos pasākumos- tādos kā dzimšanas dienas ballītes un kāzas.

Lai kādas arī būtu ieceres un vēlmes, sazinies ar Akurāts komandu, kura piedāvās efektīvus risinājumus jebkuram pasākumam. Uzbur neaizmirstamus svētkus ar Akurāts pasākumu aprīkojuma nomu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *