IEPRIECINI SEVI UN CITUS AR LIELISKU KANVU NO CANVASWAY.COM

kanvasKanva – tas ir moderns mākslas darbs, kur fotogrāfija pārtop skaistā gleznā. Šādas foto gleznas iederēsies dažādās vidēs – vai tā būtu mājvieta, birojs vai kafejnīca. Būtiski, ka bildes uz auduma tiek uzdrukātas ar īpašām krāsām, kas arī nodrošina teicamu kanvas kvalitāti.
Kanva var ne vien lieliski papildināt interjeru, bet arī kļūt par oriģinālu dāvanu svētkos! Viens no variantiem iegādāties kanvu, ir ieskatīties canvasway.com.
Canvasway.com nodrošina lielisku iespēju nopirkt tieši savai gaumei, vēlmēm un interjeram atbilstošu kanvas gleznu – tiek pieņemti individuāli pasūtījumi.
Canvasway.com darbojas tikai ar augstas kvalitātes materiāliem un krāsām, garantējot teicamu rezultātu. Kā minēts, ikvienam pastāv divas iespējas – izvēlēties savu mīļāko fotogrāfiju no fotoalbuma un pārvērst to oriģinālā foto gleznā, kas priecēs ne tikai ģimeni, bet arī ciemiņus, vai arī dot priekšroku kādai no jau gatavajām kanvām – ar tām iepazīties var canvasway.com galerijā.
Ikvienu, kurš vēlas pasūtīt kanvu, bez šaubām interesēs tās izmaksas. Kanvas cena atkarīga no tādiem faktoriem kā izmērs, kanvas veids, malu attiecības un citiem. Jāpiemin, ka tiek nodrošinātas arī regulāras akcijas un atlaides, kas šo piedāvājumu padarīs vēl pieejamāku.
Vēlies uzdāvināt kanvu, bet nevari izvēlēties atbilstošāko? Uzdāvini dāvanu karti! Tā ir iespēja saņēmējam pašam izvēlēties, kura kanvas glezna viņam patīk vislabāk.
Pēc dāvanas kartes apmaksas, gaviļnieks to saņems elektroniski – savā e-pastā. Tajā būs atrodams unikāls dāvanu kartes numurs, kurš noteikti būs jānorāda, kad dāvanu kartes saņēmējs izlems pasūtīt kanvu.
Svarīgi, ka katras kanvas izgatavošana notiek, izmantojot teicamas kvalitātes audumu, kas ir izturīgs pret mitrumu, nodilumu, nobrāzumiem un UV gaismu. Tas nozīmē, ka kanva neizbalēs un arī pēc laika izskatīsies kā jauna.
Kanvas gleznas tiek izgatavotas aptuveni 1- 2 dienu laikā pēc pasūtījuma noformēšanas. Savukārt pasūtījuma piegāde notiek 2 līdz 5 dienu laikā – tas atkarīgs no piegādes adreses. Pateicoties salīdzinoši ātrajam kanvas izgatavošanas laikam , kanva var kļūt par lielisku dāvanu vai vienkārši interjera priekšmetu pat tad, ja pasūtījums tiek veikts burtiski beidzamā brīdī.
Papildini interjeru ar brīnišķīgu mākslas darbu no canvasway.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *