GALDU NOMA TAVAM PASĀKUMAM – AKURATS.LV  

 galdi pasākumiem akuratsGada siltā sezona ir piemērotākais laiks dažādu pasākumu organizēšanai.

Ja arī tu esi iecerējis rīkot kādu pasākumu, taču nepieciešams atbilstošs aprīkojums, izvēlies pasākumu inventāra nomas servisa Akurats.lv sniegtās iespējas un īrē gan telti, gan galdus un krēslus. Kopā ar Akurats.lv varēsi uzrīkot neaizmirstamus svētkus!

Akurats.lv piedāvā plašu pasākumu aprīkojuma klāstu. Piemēram, dažādu veidu un izmēru teltis un nojumes. Telts noma būs laba iespēja izvēlēties tieši tavam pasākumam piemērotāko risinājumu! Nojumes noma būs lielisks risinājums gan dažādos festivālos un gadatirgos, gan arī privātos svētkos.

Savukārt, ja vajadzīgi krēsli, Akurats.lv nodrošina arī tos. Krēslu noma ietver gan krēslus banketam, gan bāra krēslus festivāliem un ballītēm, kā arī  parastus krēslus, piemēram, prezentācijām un biznesa apspriedēm.

Būtiski piebilst, ka izvēlei arī galdi! Tiek piedāvāti gan stāvgaldi, gan banketu galdi. Pie gaumīgajiem stāvgaldiem, ērti sasēsties varēs četri cilvēki. Savukārt banketu galdi tiek piedāvāti divos izmēros. Šie apaļie galdi izceļas ar elegantu dizainu, tādēļ iederēsies jebkurā pasākumā.

Krēslu un galdu noma – tava iespēja izvēlēties tieši konkrētajam pasākumam atbilstošāko aprīkojumu, turklāt – tādā skaitā, kāds tas nepieciešams. Krēslu un galdu īre ir arī labs variants, kā ietaupīt, jo nav jāsatraucas, kur uzglabāt mēbeles , kad pasākums būs beidzies.

Bet varbūt tu esi iecerējis uzrīkot atmiņā paliekošu ballīti draugu lokā? Akurats.lv sortimentā stilīgi bāra krēsli un pat bāra lete! Izmanto šo iespēju, lai uzrīkotu labu pasākumu saviem draugiem!

Lai brīvdabas pasākums izdotos jebkuros laikapstākļos, būtiski parūpēties ne vien par piemērotu telti vai nojumi, bet arī par sildītājiem, kas nodrošinās komfortu ikvienam pasākuma viesim. Akurats.lv sildītāji būs labs risinājums tad, ja pasākums turpināsies arī vakarā un naktī. Izvēloties, cik šādi gāzes sildītāji būs vajadzīgi, jāņem vērā, ka ar vienu šādu sildlampu iespējams apsildīt 20 kvadrātmetrus lielu telpu.

Izmantot Akurats.lv sniegtos pakalpojumus nozīmē kvalitāti un ērtības. Vēlamais aprīkojums tiks nogādāts pasākuma norises vietā, kā arī uzstādīts un demontēts pēc pasākuma beigām. http://akurats.lv/–  viss skaistiem svētkiem!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *