Galda spēles pasūti internetā!

lejupielāde (1)Rūpējoties par pašiem mazākajiem, sākotnēji mēs domājam par drošību un tikai pēc tam – par iemaņu attīstīšanu. Mūsdienās bērnu gultas, bērnu rati un spēles bērniem tiek gatavotas no kvalitatīviem un augstvērtīgiem izejmateriāliem un tie ir atbilstoši augstākajiem kvalitātes principiem. Piemēram, liela izmēra LEGO klucīši novērsīs aizrīšanās risku. Jāatcerās, ka virtuvē bērni atrodas visai bieži, tādēļ indukcijas plītis ir lieliska alternatīva ierastajām gāzes plītīm.

Spēles bērniem – lelles, auto ar tālvadību, LEGO un citas rotaļlietas – veicinās radošumu

Labs palīgs bērna attīstībā ir galda spēles bērniem, piemēram, LEGO attīstošie konstruktori. LEGO ir ne tikai spēles bērniem, bet arī rīks, kas veicina bērnu:

  • Loģiskās domāšanas prasmes;
  • Ģeometrijas uztveres prasmju attīstīšanu;
  • Telpiskās izjūtas paaugstināšanu.

LEGO tāpat kā citas spēles bērniem ieteicams izvēlēties atbilstoši bērna vecumam. Maziem bērniem atbilstoši būs LEGO ar liela izmēra kauliņiem, bet vecākiem bērniem – ar mazākiem kauliņiem. LEGO attīstošo konstruktoru likšana ir relaksējoša atpūta ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem, tāpēc, sarūpējot LEGO bērniem, ar to spēlēsies arī pieaugušie.

Pavārmākslas meistarstiķus visai ģimenei palīdzēs radīt enerģiju taupošas indukcijas plītis

Indukcijas plītis palīdzēs gatavot vēl interesantāk, jo siltuma daudzums tiek vienmērīgi izdalīts visā virsmas platībā. Tādēļ indukcijas plītis ir plaši iecienītas ne tikai mājsaimniecībās, bet arī uzņēmumos. Sniedziet sev iespēju gatavot ātrāk, ērtāk un lētāk, uzturot ēdienu ilgāk siltu ar šo moderno rīku, jo virsma pat divas stundas pēc gatavošanas uztur siltumu. Indukcijas plītis palīdzēs dažādot ēdina pagatavošanu, jo:

  • To uzkopšana aizņem maz laika;
  • Tās ir ērtas lietošanā un ekonomiskas;
  • Tās ir drošas bērniem.

Dabīgo izejmateriālu bērnu gultas un ietilpīgi bērnu rati Jūsu bērnam nodrošinās augstāku komforta līmeni

Līdz ar bērna ienākšanu ģimenē, vecākiem ir jāsarūpē divas svarīgas lietas – bērnu gultas un bērnu rati. Kvalitatīvas bērnu gultas iegāde ir ļoti svarīga, jo nodrošina labu miegu bērnam un sniedz vairāk enerģijas dienas laikā. Savukārt parkā bērnu rati ar neslīdošiem riteņiem palīdzēs droši pārvietoties pa dažādiem ceļa segumiem. Ja jāizvēlas bērnu gultas vai bērnu rati, vēlams ņemt vērā šādus aspektus:

  • Izejmateriālu izvēle un to kombinācijas;
  • Modifikācijas iespējas;
  • Dizaina izvēle un saskaņošana ar vecāku dzīves stilu.

Dariet mājas soli ērtāku ar precēm no 1a.lv plašā sortimenta! Te katram klientam plašā sortimentā ir pieejamas loģisko domāšanu pilnveidojošas spēles bērniem, ekonomiskas indukcijas plītis, bērnu gultas, LEGO un bērnu rati! Apmeklējiet www.1a.lv un izvēlieties jau tagad! <h2>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *