Fotosesija- neaizmirstamu mirkļu iemūžināšanai!

fotosesijaJa Tu meklē dāvanu kartes, kas  to adresātam ļaus izjust nebijušas emocijas, ielūkojies online veikalā Davanuserviss.lv. Dāvanu kartes no Davanuserviss.lv nodrošina plašu emociju klāstu – ar to atbalstu var tik saorganizēta grezna fotosesija draudzenei, atrasta interesanta dāvana vīrietim vai vienkārši pašam dāvināta romantiska atpūta atpūtas kompleksā “Piena muiža”. Dāvanu kartes, kas ļauj izdzīvot spilgtus piedzīvojumus, ir Davanuserviss.lv specializācija un, šāda interesanta pozicionējuma dēļ, vairs nav grūtību sameklēt labu dāvanu vīrietim, ģimenei vai kolēģiem.

FOTOSESIJA, KAS SPĒS PAMODINĀT TAVĀ DRAUDZENĒ DĪVU

Jautra dāvana katrai meitenei ir fotosesija, kuras laikā viņa varēs izcelt savu iekšējo fotomodeli. Fotosesija būs ne vien interesants vakara aizvadīšanas veids kopā ar draugiem, bet arī ļaus iemūžināt dažādus dzīvē īpašus mirkļus. Fotosesija ir oriģināls turpinājums skolas izlaidumam, vai daļa no vecmeitu ballītes, bet topošās māmiņas fotosesija var piefiksēt nākotnei mirkli pirms brīnuma. Jebkurā gadījumā, jebkura fotosesija, papildināta ar glītu make-up, darīs priecīgu un sasildīs sievietes sirdi. Davanuserviss.lv ir pieejamas dāvanu kartes atšķirīgām fotosesijām gan studijā, gan brīvā dabā.

ASAS IZJŪTAS – LABĀKĀ DĀVANA VĪRIETIM

Ja Tev nepieciešama piemērota dāvana vīrietim, tad Davanuserviss.lv ir viena no labākajām vietām, kur tādu mēģināt atrast. Laba dāvana vīrietim varētu būt iespēja izmēģināt kādu oriģinālu aktīvās atpūtas veidu, piemēram, šaušanu ar loku vai nobraucienu ar bobsleju. Labi novērtēta būs arī tāda dāvana vīrietim, kura ļaus piedzīvot adrenalīna pieplūdumu sirdij – lidošana ar deltaplānu vai izbrauciens ar motociklu. Ja īsti nezini, kāda veida dāvana vīrietim ļautu sajusties patiešām priecīgam, Davanuserviss.lv nodrošina iespēju iegādāties dāvanu kartes, kuras dāvanas adresāts pats varēs izlietot pēc saviem uzskatiem.

PIENA MUIŽA ĻAUJ IZBAUDĪT SPA UN NAKŠŅOŠANU

Masāžas mīļotājiem jubilejās būs priecīgi saņemt dāvanu kartes no tādiem viesu namiem kā “Piena muiža”. Davanuserviss.lv piedāvā gan aizvadīt nedēļas nogali kompleksā “Piena muiža”, gan izbaudīt vienkārši pirts pievakari. “Pirts muiža” piedāvā arī tādu iespēju kā 2 dienu relaksācija grūtniecēm, un speciāli sagatavotus pārsteigumus pārīšiem. “Piena muiža” – Tava iespēja atslēgties no ikdienas jebkuram!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *