Finanšu grāmatvedības risinājumi

grāmatvedības pakalpojumi consilium.lvKomercijā ir jānodrošina precīza un efektīvas grāmatvedība, kura ietver atskaišu noformēšanu VID, gada ziņojumu sagatavošanu u.c. dokumentus attiecīgi LR normatīvajiem lēmumiem.

Lai firma varētu orientēties uz ieceru sasniegšanu, izmanto grāmatvedības pakalpojumu sniedzējus, kas realizēs finanšu pārvaldību un grāmatvedības uzskaiti.

Juridisko servisa uzņēmumu prioritāte ir klients un likums, tamdēļ lietpratēji piedāvā augstas kvalitātes pakalpojumu un racionālus risinājumus sarežģītās biznesa.

Visiem klientiem ir tieši tiesiska rakstura jautājumi, ko eksperti risina konkrēti kodeksā ietvertajām prasībām.

TIESISKIE RISINĀJUMI UN PAKALPOJUMI

1. Lietas izskatīšana un uzņēmuma interešu pārstāvība

Juridisko pakalpojumu pamatā ir privātpersonu un uzņēmumu interešu aizstāvība ar organizācijām, fiziskajām personām, kā arī citiem. Pieredzējuši speciālisti noformēs vajadzīgo dokumentāciju drošai pārstāvībai krimināllietās, civillietās u.tml. Tāpat arī klientam sagatavos prasības pieteikumu tiesai attiecīgi reglamentam.

2. Komercijas noformēšana

Juridisko pakalpojumu sniedzēji ir praktizējušies dažādu ar komerciju saistošu dokumentu pielāgošanā. Komercdarbības pakalpojumos ir arī statūtu izmaiņu noformēšana atbilstoši noteikumiem: izmaiņas juridiskajā adresē, pamatkapitālā vai uzņēmuma personāla skaitā u.c.

3. Līgumi un tiesiskie dokumenti

Juridisko pakalpojumu sfēras profesionāļi konkrēti LR likumiem sagatavos dažādus uzņēmuma un klienta vajadzību līgumus – laulību, kredīta, sadarbības u.c. –  iedarbīgi un ar personisku risinājumu. Izmantojot juridisko pakalpojumu sniedzējus, nepieļausi iespēju turpmāk sastapties ar nekorektiem un neatbilstoši valsts normatīvajiem aktiem noformēto dokumentāciju.

Ienāc Consilium.lv lai pieteiktos grāmatvedības pakalpojumiem vai citiem biznesa pakalpojumiem!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *