Ekonomiskākais un pieejamākais reklāmas rīks – flajeri

flajeriLai arī lēti, bet flajeri bez šaubām ir pietiekami efektīvs mārketinga rīks. Noteikti rodas jautājums, kā lai lētu flajeru druka ļauj tikt pie flajeriem, ko nebūtu kauns pasniegt arī nopietniem biznesa partneriem?  Atbilde ir pavisam vienkārša – izvēloties pareizo poligrāfijas uzņēmumu, kam tiks uzticēta flaijeru druka. Zemāk tekstā ir minēts tas, kas Jums ir jāzina par lētu flajeru druku bez kvalitātes kompromisiem, lai Jūsu kampaņa izskatītos miljoniem vērta.

1.      Dažāda veida papīru krājumi

Lēti flajeri var tikt drukāti uz dažāda veida papīra, tajā skaitā arī augstas kvalitātes papīriem, neskatoties uz to, ka par to nāksies nedaudz piemaksāt. Kvalitatīvu papīru parasti izvēlas uzņēmumi, kuri pārdod augstas klases preces vai piedāvā ekskluzīvus pakalpojumus. Salīdzinot ar vienkārša papīra pirkšanu un personīgu flajeru druka, poligrāfijas uzņēmumos pat lēti flaijeri var būt ar izcilu kvalitāti, apdruku no abām pusēm un glancēto spīdumu.

2.      Dizains un flajeru tinte

Tintes savienojums ar izvēlēto papīru var uzsvērt vai tieši otrādi, izpostīt pat labāko flajeru dizainu. Flajeru dizains un materiāls, tajā skaitā arī krāsu izvēle, noteikti būtu jāatstāj poligrāfijas uzņēmuma ziņā. Latvijas vadošais poligrāfijas uzņēmums Hromets poligrāfija konsultē jebkuru klientu par to, kā padarīt viņu sūtījumu izpildi vēl kvalitatīvāku, tajā skaitā arī parūpēsies par to, lai flaijeru dizains būtu pietiekami atraktīvs. Tas savukārt nozīmē, ka flajeru izgatavošana ir augstas kvalitātes un, lai arī lēti, pareizi veidots faijeru dizains noteikti atstās lielisku iespaidu un piesaistīs potenciālos klientus.

3.      Pielāgots izmērs

Ja Jums ir ierobežots budžets, to cik izmaksās flaijeri var ierobežot ar to izmēru. Jums ir pilnīga kontrole par to cik lielu flaijeru druku vēlaties pasūtīt un to cik daudz par tie esat gatavs tērēt. No flajeru izmēra arī atkarīgs tas cik daudz informācijas un attēlu tajos varēsiet ievietot, tomēr jebkurā gadījumā der atcerēties, ka tekstam jābūt īsam un konkrētam.

Flaijeri un to populārākie izmēri:

  • A6 jeb 105×148 mm;
  • A4 jeb 148×210 mm;
  • Trešdaļa no A3 jeb 100×210 mm.

4.      Tirāžas lielums

Kad runa iet par lētu flaijeru izgatavošanu, tad daudzums patiesi ir nozīmīgs faktors, tomēr ir nepareizi teikt – jo mazāka būs faijeru druka, jo lētāk izmaksās kampaņa. Gluži pretēju, Jums vajadzētu domāt par atdevi no flaijeru drukas attiecībā uz izmaksām par vienu klientu.  Jo lielākā tirāžā tiek veikta flaijeru izgatavošana, jo lētāki tie būs. Parasti lielu tirāžu kampaņām flajeri izmaksā pat mazāk kā santīms gabalā, kas patiesi ir lēti, turklāt nes lielu atdevi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *