Dažādas dāvanu idejas

oriģinālas dāvanasInteresantas un oriģinālas dāvanu idejas varētu likties sarežģīts rēbuss. Taču, veltot nedaudz laika resursa izvēloties dāvanu un apzinoties cilvēka, ko plāno pārsteigt, aizraušanās, varētu sanākt samērā patīkams pārsteigums.

Bieži uzskata, ka dāvana kaut kādā veidā “iekrīt acīs” dāvanas meklētājam vislabākajā brīdī, saglabā vēsu prātu, neraizējies – ieraudzīsi un nopirksi lielisku dāvanu! Sieviešu kārtas pārstāves allaž var sajūsmināt ar kādu no ķermeņa kopšanas procedūrām. Kā piemēram lielā dāvanu piedāvājumā DavanuServiss.lv ir atrodamas plašā piedāvājumā ķermeņa masāžas, dažādus SPA pakalpojumus, kā arī atrodami pīlingi un ķermeņa kosmētiskās ietīšanas procedūras. Uzzini vairāk – http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/jaunaas-daavanas

Savukārt Vīriešiem – ar adrenalīna piesitienu un aktīvu laika pavadīšanu. Zemāk varēsi atrast vairākas idejas dāvanai vīrietim svētkos:

– ātrs kartingu izbrauciens;

– fantastisks brauciens ar krosa motociklu, rallijmašīnu pa speciālu trasi;

– lidmašīnas kontrolēšanas iemaņu pārbaude Boeing 737 simulatorā;

Oriģinālas dāvanas ir iespējams sameklēt interneta portālos īpašās dāvanu un dāvanu komplektu mājaslapās, kur ikvienas dāvanas atrašanu vieglāku izceltās gada svētku sadaļas, kā arī īpaši izceltas dāvanas mammai, dāvanas sievietēm, dāvanas vīriešiem un vēl citiem tuviem un mīļiem cilvēkiem- davanuserviss.lv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *