Datori uz nomaksu – iegādājies jaunu datoru izdevīgāk

datori uz nomaksuDatori mūsdienās ir tik svarīgi, jo tie tiek izmantoti gandrīz katrā jomā, padarot mūsdienas par īstu IT laikmetu. Dators sastāv no divām lietām: programmatūras –visas programmas un valodas, ko lieto dators un aparatūras – fiziskie komponenti datorā, tādi kā korpuss, dators, pele . Datori tiek izmantoti, jo tie ir precīzi, var paveikt virkni dažādu uzdevumu ļoti īsā laikā bez jebkādām pūlēm, tajos ātri un ērti var uzglabāt lielu datu apjomu.

Datoru maiņa vai iegāde

Mūsdienās reti kuram nav sava datora un aktuālāk ir nevis pirmā datora iegāde, bet jau esošā datora nomaiņa pret citu. Nereti gadās tā, ka dators salūzt vai jānomaina un tad ir tik slikti, ja to nevar nomainīt uzreiz, jo ikdienas darbos ir tik grūti iztikt bez datora.

Ja iespējas ir ierobežotas finansiālo līdzekļu dēļ, tā mūsdienās vairs nav problēma. Daudzi var dzīvot labāk šodien maksājot par to vēlāk, izvēloties nomaksas iespējas, tajā skaitā mūsdienās plaši pieejami arī datori uz nomaksu.

Datori ar nomaksas iespējām internetā

1A.LV ir Latvijas lielākais interneta veikals, kurā pieejams simtiem dažādu portatīvo un personālo datoru modeļu no tādiem ražotājiem kā Acer, Asus, dell, HP, Lenovo, Samsung, Sony, Toshiba u.c. Datori tiek iedalīti vairākās kategorijās, lai katrs atrastu sev piemērotāko, neatkarīgi no tā vai tas paredzēt mājai, biznesam, izklaidei vai multimedijiem un spēlēm. Kas ir pats labākais – visi šie ir datori uz nomaksu.

1A.LV nomaksa:

  • Datorus uz nomaksu var saņemt jebkurš Latvijas iedzīvotājs (ari citu valstu pilsoņi ar uzturēšanās atļauju Latvijas Republikā)
  • Lai pieteiktos nomaksai jābūt pastāvīgiem ikmēneša ienākumiem;
  • Kredīta ņēmēja vecums no 18 līdz 70 gadiem;
  • Aizdevuma summa no 50 līdz 4500 LVL;
  • Aizdevuma termiņš no 3 līdz 48 mēnešiem;
  • Pirmā iemaksa no 0%;
  • Iespēja atlikt pirmo maksājumu uz 3 mēnešiem un pēc datora iegādes 3 mēnešus nemaksāt neko.

Datorus uz nomaksu pie 1A.LV var iegādāties jau teju 5 minūšu laikā – vien aizpildot pieteikuma anketu www.1a.lv mājas lapā, bet par pārējo parūpēsies klientu apkalpošanas dienests. Pirmo iemaksu var veikt ar pārskaitījumu vai skaidrā naudā saņemot preci, pat 3 mēnešu laikā pēc datora saņemšanas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *