DARBA AIZSARDZĪBA

katalogs fn Kompetenti FN-Serviss darbinieki piedāvā gan konsultācijas, kursus uzņēmumu darbiniekiem un darba drošības speciālistiem, kā arī piedāvā  drošības iekārtu variantus, kas ļaus darboties drošā un sakārtotā darba vidē un īstenot darbiniekiem strādāšanai drošus darba apstākļus. Plašajā pakalpojumu sortimentā iekļauti gan ar darba aizsardzību tiešā mērā saistīti risinājumi, kā ugunsdrošība, darba vides risku novērtējums un dažāda tipa signalizācijas. Uzņēmuma mājaslapā iespējams izpētīt visus sniegtos pakalpojumus un saņemt uzņēmuma prasībām piemērotāko.

Darba drošības un aizsardzības pakalpojumu izvēlē ir iekļauti vairāki apakšpakalpojumi, kuri pieejami ikvienam klientam bezrūpju komplektā “Drošais”. Jūsu uzņēmums būs nodrošināts gadījumiem, ja  darba inspekcija veiks pārbaudi. Darba vides risku izvērtēšana, darba aizsardzības iekārtu organizēšana, darba vides iekšējās uzraudzības veikšana uzņēmumā, ar darba aizsardzību saistītās darba aizsardzības dokumentācijas audits un citi pakalpojumi.  FN-Serviss piedāvā pamatlīmeņa jeb 60 stundu darba aizsardzības kursus. Kā piemēram, darba vides risku ietekme, izvērtēšana un novēršana, vispārīgie darba aizsardzības jautājumi un citi. Uzņēmuma FN-Serviss pakalpojumu klāstā ir arī dažādas konsultācijas darba aizsardzībā, kuru laikā lietpratēji informēs par individuālo darba aizsardzības līdzekļu noteikšanu, jau pašreizējās darba aizsardzības struktūras novērtēšanu, arīdzan noformēs rekomendācijas turpmākai uzņēmuma darba drošības attīstīšanai.

Ugunsdrošības pakalpojumu klāstā ir iekļauti dažādi pakalpojumi, kas palīdzēs īstenot drošu darba vidi. Ugunsdrošības instruktāžas apmācību apmērs ir 20 vai 160 stundas, to procesā speciālisti dos vērtīgas zināšanas, praktiskus piemērus un zināšanas ugunsdrošībā un darbībai ugunsgrēka gadījumā. Ugunsdrošības instruktāžas kursos ietvertas tādas tēmas kā ugunsgrēka izplatīšanās telpās, dažādi bīstamības faktori, darbība ugunsgrēka situācijā, tā dzēšana ar dažādiem ugunsdzēsības aparātiem u.c. Ar instruktāžas sīkāku izklāstu un pakalpojuma cenu rādītāju var iepazīties uzņēmuma mājaslapā Fnserviss.lv. Turpat var sameklēt plašāku interesējošo informāciju par drošības sistēmas opcijām, instalāciju. Piemēram, automātiskās ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēma jeb ugunsdzēsības signalizācijas sistēmas komplektāciju, tehnoloģisko procesu kontrole un vadība u.c. saistošajiem aspektiem. Piedāvājumā šādas ugunsdzēsības drošības un signalizācijas sistēmu ierīces: Bentel, Detectomat, Siemens u.c.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *