Berendsen šķidro ziepju dozators

skidro-ziepju-dozatorsSamazini saimniecības tēriņus par 20 %! Konsultējies pie speciālistiem un izvēlies Tekstila servisa uzņēmuma Berendsen (EPS) piedāvātos paklāju nomas un higiēnas servisa pakalpojumus un nodrošini uzkoptas telpas ik dienas! Firma piedāvā dažādus pakalpojumus, sākot ar maināmo paklāju nomu un servisu un beidzot ar higiēnas ierīcēm un to nomu.Izvēloties Berendsen piedāvāto higiēnas aprīkojumu, varēsi būt drošs, ka tualetes telpa vienmēr būs tīra. Berendsen piedāvājumā, piemēram, tualetes papīra turētājs, gaisa atsvaidzinātājs, šķidro ziepju dozators un daudz citu funkcinonālu lietu.

Šķidro ziepju dozators kā interjera elements

Firma Berendsen organizē tāda tipa servisu: paklāju noma un serviss, grīdas sausās uzkopšanas inventāra serviss, dizaina paklāju noma ar izdevību izvēlēties Berendsen produktu krāsas. Jāpiebilst, ka Berendsen pakalpojumu izvēlē esošais virtuves dvieļu servisam ir ļoti praktisks pielietojums uzņēmuma virtuves telpā, kafejnīcās, bez tam dvieļi ir no labākās kvalitātes kokvilnas materiāla, tie neatstāj pūkas uz traukiem, kā arī kvalitatīvais serviss no Berendsen puses nodrošinās allaž tīrus virtuves dvieļus. Savukārt šķidro ziepju dozators palīdzēs nodrošināt rokas tīras un labi iederēsies arī interjerā

Maināmo paklāju noma un to turpmākais serviss ir uzņēmuma Berendsen pamatnodarbošanās. Berendsen izvēlē gumijas un sarkano paklāju noma, neilona maināmie paklāji, tāpat arī dizaina paklāji . Uzņēmums arīdzan pēc individuāla pasūtījuma ražo logo paklājus, ko iespējams izmantot, reklamējot ar uzņēmumu saistošus pakalpojumus vai produktus, saukli, kā arī vērību piesaistošus uzrakstus. Telpām ar slidenu grīdas segumu būtu ieteicams izraudzīties komforta paklājus. Paklājs veidots no tāda gumijas materiāls, ka tas var mīkstināt trauslu priekšmetu kritienus. Ieteicams izmantot baseinos, bāros, kā arī saimniecības telpās u.c. Rudenī un pavasarī noderīgi ir gumijas paklāji jeb skreiperi. Gumijas paklāju var nolikt tieši pie ieejas durvīm no iekšpuses un āras, jo gumijas paklājiem ir “vannīte”, kas spēj nodrošināt līdz pat diviem litriem lielu ūdens noturību Svinīgiem brīžiem kā uzņēmuma filiāles atklāšana, produktu prezentācija, svinīgam pasākumam u.tml. apstākļos Berendsen piedāvā sarkano paklāju nomu. Uzskaitītie ir tikai daži no maināmo paklāju nomas servisa piemēriem. Lai klientiem sniegtu labas kvalitātes servisu, ir izveidota paklāju pētnieku komanda, kura ar dažādu eksperimentu palīdzību pārbauda Berendsen paklāju kvalitāti un izturību. Iepazīties ar testa rezultātiem iespējams Berendsen mājaslapā.

Pirms izvēlēties pakalpojumu, vari izmantot iespēju pieteikties konsultācijai pie tirdzniecības speciālista! Kontaktinformāciju varēsi atrast mājaslapā www.berendsen.lv. Pēc konsultācijas laika norunāšanas pie tevis ieradīsies tirdzniecības pārstāvis un ieteiks atbilstošāko variantu. Tīras telpas kopā ar Berendsen!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *