BERENDSEN PRODUKTI – LABĀKAIS RISINĀJUMS UZKOPŠANĀ

Berendsen produktiNeatkarīgi no tā, kur atrodamies, vēlamies, lai telpas , kurās uzturamies būtu tīras. Paklāji ir viena no iespējām, kas palīdz grīdas uzturēt tīras. Tie ne tikai pilda interjera elementa funkciju, bet arī palīdz savākt netīrumus, ko ar apaviem ienesam telpās.  Ja Tev nepieciešams paklājs, tad viens no piemērotākajiem risinājumiem būs Berendsen produkti Berendsen galvenā darbības joma ir tieši paklāju noma un serviss. Taču Berendsen produktu klāsts ir daudz plašāks. Lielisks uzkopšanā būs mops – darbarīks sausajai grīdas uzkopšanai.

Ja Tev nepieciešams ērts veids kā uzkopt grīdu, tad izvēlies Berendsen piedāvājumu – mopu serviss. Iespējams, ka Tev šķiet, ka vārdā ieviesusies kāda kļūda, taču tā nav! Izvēloties tīrīšanas rīku – mops Tu iegūsi tīru grīdu, kas vienlaikus tiek gan uzkopta, gan pulēta.

  • Mops ir darba rīks tieši sausajai grīdas uzkopšanai;
  • Mops ir veidots no speciālas dzijas, kas savāc gan putekļus, gan netīrumus;
  • Mopa dzija ir veidota no kokvilnas. Tā nebojājas un nesapinās, tādēļ to var izmantot ļoti ilgu laiku;
  • Iegādājoties mopu, tas būs ilgtermiņa ieguldījums!

Ziepju dozatori un dvieļu turētājs, lai rokas vienmēr būtu tīras

Lai telpas vienmēr būtu tīras, nepietiek tikai ar grīdas uzkopšanu. Ir jāparūpējas arī par koplietošanas telpām, piemēram, virtuvi. Dvieļu turētājs būs palīgs ikvienam, kas atbildīgs par to, lai vienmēr būtu tīrs dvielītis ar ko noslaucīt rokas. Savukārt ziepju dozatori garantēs nepieciešamā ziepju daudz padevi. Berendsen piedāvā 100 % kokvilnas dvieļu nomu un servisu. Berendsen produkti – virtuves dvieļu noma un serviss piedāvā tīrus, mīkstus un patīkamus dvieļus, kuri Tev pat nebūs jāmazgā! Berendsen servisa darbinieki to izdarīs Tavā vietā! Ar Berendsen produktiem Tu atvieglosi savu darbu un ietaupīsi laiku, jo:

  • Berendsen serviss nodrošina tīro dvielīšu piegādi;
  • Tie ražoti no 100 % kokvilnas;
  • Dvieļu turētājs lietotos dvielīšus atdala no tīrajiem;
  • Tie ir patīkami tieši roku slaucīšanai;
  • Tiem ir labas mitruma uzsūkšanas spējas;

Izmantojot šādu kokvilnas dvieļu turētāju, Tev nebūs jāuztraucas par to, vai dvielīši nav beigušies un, vai atkritumu tvertne nav pilna, kā tas ir ar papīra dvielīšiem. Izvēloties Berendsen piedāvāto kokvilnas dvieļu turētāju, Tu iegūsi higiēnisku un saudzīgu roku noslaucīšanas risinājumu, kas efektīvi notīrīs ne tikai mitrumu, bet arī baktērijas. Savukārt, lai rokas būtu ērtāk nomazgāt, Berendsen piedāvā ziepju dozatorus. Ar putu ziepēm viegli nomazgāt netīrumus un baktērijas efektīvā un glāvidei draudzīgā veidā. Ziepju dozatori dos tik daudz putu, cik nepieciešams vienai roku mazgāšanas reizei.

Slidenai grīdai labākais palīgs – gumijas paklājiņš

Lai arī Berendsen produkti pārstāv vairākas tīrības jomas, galvenokārt, paklāji ir Berendsen zināmākais produkts. Berendsen saviem klientiem piedāvā nomāt gumijas paklājiņus, kas kalpos ne tikai kā netīrumu savācēji, bet arī kā drošības elements. Pieejami divu veidu gumijas paklāji – komforta paklāji un skreiperi.

Skreiperi ir izturīgi gumijas paklāji, kas savāc rupjos netīrumus. Šāds gumijas paklājiņš labāk iederēsies pie ieejas telpās vai pie ārdurvīm. Berendsen piedāvā ne tikai paklāju nomu, bet arī servisu, kas nozīmē, uzturēšanu, gan segumu aizsardzību un, protams, ar Berendsen piedāvātajiem gumijas paklājiem, lielāka tīrība telpās ir visu gadu!

 Berendsen produkti – vienkārša, ērta un patīkama lietošana!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *