BĀRA LETES UN KRĒSLU NOMA – PAROCĪGI UN GLĪTI VIENLAIKUS

Dažāda veida pasākumu iekārtojuma pakalpojumu nodrošinātāji uzņēmums Akurats.lv lielajā piedāvājumā būs ne vien telšu noma un nojumes īre, bet arī pat tādi aprīkojuma elementi kā bāra letes noma un bāra letes noma. Pat tādā gadījumā, ja nepieciešami gāzes sildītāji terasēm, šis ir labākais uzņēmums, pie kā iet pēc palīdzības.

IEDZĪVINĀT BALLĪTI SPĒS GAISMAS GALDU NOMA

Interesants jaunums Akurats.lv pakalpojumu klāstā ir pat gaismas galdu noma dažādiem sarīkojumiem ārā un iekštelpās. Gaismas galdu noma būs noderīga tiem cilvēkiem, kuri vēlas savu notikumu atsvaidzināt ar spilgtiem akcentiem. Ļoti parocīgi būs tas, ka gaismas galdu noma nodrošina tāpat arī galdu piegādi, uzstādīšanu un izjaukšanu pēc pasākuma.

 

TELŠU NOMA IKKATRAM PASĀKUMAM ĀRĀ

Tādā gadījumā, ja Jūs plānojat pasākumu ārā, visdrīzāk Jums būs noderīga telšu noma vai nojumes īre. Elegantas un noderīgas nojumes īre spēs pasargāt sarīkojuma viesus no negaidītām laika apstākļu pārmaiņām un nokrišņiem. Pat tad, ja Jūsu organizētais pasākums paredzēts dienā ar īpaši labiem laika apstākļiem, telšu noma noderēs arī tam, lai pasargātu pasākuma viesus un klāto galdu arī no karstas saules. Tieši uzņēmuma AKurats.lv telšu noma un nojumes īre ir viegla un ērta, jo piedāvājumā ir vienpadsmit dažāda izmēra teltis visiem pasākumiem. Vairāk lasi šeit!

 

BĀRA LETES NOMA – PAROCĪGI UN SKAISTI VIENLAICĪGI

Sarīkojumos, kur ir domāts cilvēkiem gatavot kādus dzērienus, noderēs ir glītas bāra letes noma. Labi kalpos arī  ne viens vien bāra krēsls.

 

Uzņēmums Akurats.lv piedāvātā bāra letes noma ļauj izvēlēties konkrētajam pasākumam pielāgotu bāra letes dizainu. Lai bāra stūrītis būtu iekārtots pilnīgi, bāra letes noma var nākt komplektā arī ar letei pieskaņotiem bāra krēsliem.

 

SILTU VIDI PASĀKUMĀ GARANTĒS GĀZES SILDĪTĀJI TERASĒM

Lai Jūsu pasākums būtu izdevies, ir nozīmīgi, lai tā viesiem vienmēr būtu patiešām silti – to palīdzēs garantēt gāzes sildītāji terasēm. Akurats.lv piedāgātie gāzes sildītāji terasēm būs ne vien racionāli, bet arī ļoti iederēsies vispārējā sarīkojuma gaisotnē.Akurats.lv piedāvājumā būs ne vien bāra letes, nojumes un gāzes sildītāji terasēm – ar visu lielo sortimentu var pašam iepazīties mājaslapā www.akurats.lv!

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *